Hiç aldatıldınız mı?

Hayatımda hiç sevgilim olmadı olmadığından dolayı pişmanlık duymuyorum ama arkadaşımın olmaması koymuyor değil. Arkadaş olmayıncada duygusal destek olmuyor o zamanda hayatın batış yoluna gidiyor ama 9. sınıfa geçtim. Ve burada gerçek insanları gördüm gözüm açıldı ve şu an için 1 arkadaşım var ama ona da boş boş mesaj atamıyorum utanıyorum gerçek arkadaş bulun bence.

Bildiğim kadar aldatılmadım :D Gözümle görmediğim konular hakkında kesin konuşamam, bu yüzden ''bildiğim kadarıyla'' demekle yetinebiliyorum.

Aynı anda birkaç flört edindiğim oldu benim de ancak bu aldatmaya girmiyor bence. İş biriyle ciddileşince diğerlerine yol veriyorum, yani kibarca arkadaşlık teklif ediyorum. Kabul edene amenna, etmeyene kapı her zaman yerinde.

NOT: Aldatılmayı affetmek ve ilişkiye devam etmek kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülüklerden biridir. Bazı şeylerden ödün verilmez. Aldatmak ne kadar şeref yoksunu bir hareketse, aldatıldığını bilip ilişkiye devam etmek de aynı harekettir.

De ona "Ben de seni 4 kişi ile aldatıyordum, onlarla cinsel ilişkiye bile girdim" de ve ayrıl.
Siz bayağı hayalperestsiniz sanırım. Verdiğiniz saçma öneriler falan...

edit: Gülünecek ne olduğunu da bir anlasam keşke. Dediğinizi sağlıklı, aklı selim bir birey söylememeli. Yanlış anlayıp pohpohladığımı sandınız sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı