Hiç Anime İzlemeyenlere Anime Önerisi

Avatar japon üretimi olmadığı için aslında pekte anime demek doğru olmayabilir (konu işleyişi olarak animeler baz alınarak üretilmiş olsada). Eğer bu animeleri sevemediysen demek ki ya animeleri sevmiyorsun yada sana göre olan animeyi bulamadın. Sen daha çok çocukken çizgi film olarak izlenen çocuklara yönelik basit fantastik şeyleri seviyorsun. Umarım sana uyan bir anime bulursun.
Tamda sana katılıyorum. Bence ben animeleri sevmiyorum. Avatar tam anime olmadığı için bide en azından türkçe seslendirmesi vardı Pokemon'da öyle. Korra'yı alt yazılı izlemiştim çünkü türkçe seslendirmesi çok kötü geldi. İngilizce olsa bile az çok anladığım için en azından bir türkçe Avatar izleme kadar keyif veriyordu hatta ingilizce izlemek bazen daha çok hoşuma gidiyordu. Lakin öteki Sword Art Online olsun Death Note olsun öteki animeleri izlemeye çalıştığımda neyce konuştuklarını bilmiyorum ama konuşmalar çok saçma geliyor. Dediklerinden bir tek kelime bile anlamıyorum bu yüzden bana çok saçma geliyor. En azından insan bir ingilizce seslendirmesini yapar. Eğer ingilizce seslendirmesi varsa ben bilmiyorsam cahilliğime verin.

Tamda sana katılıyorum. Bence ben animeleri sevmiyorum. Avatar tam anime olmadığı için bide en azından türkçe seslendirmesi vardı Pokemon'da öyle. Korra'yı alt yazılı izlemiştim çünkü türkçe seslendirmesi çok kötü geldi. İngilizce olsa bile az çok anladığım için en azından bir türkçe Avatar izleme kadar keyif veriyordu hatta ingilizce izlemek bazen daha çok hoşuma gidiyordu. Lakin öteki Sword Art Online olsun Death Note olsun öteki animeleri izlemeye çalıştığımda neyce konuştuklarını bilmiyorum ama konuşmalar çok saçma geliyor. Dediklerinden bir tek kelime bile anlamıyorum bu yüzden bana çok saçma geliyor. En azından insan bir ingilizce seslendirmesini yapar. Eğer ingilizce seslendirmesi varsa ben bilmiyorsam cahilliğime verin.
Death Note İngilizce seslendirmesi var diye biliyorum ama izleyiciler orijinal dilinde Japonca sevdiği için genelde çeviriler japonca sürümden oluyor. İngilizce bulabilir misiniz bilmem.

Naruto önerir misiniz? Genelde animelere sıcak bakmam ama Naruto ilginç gibi geldi.
Konusu sebebiyle çizimleri göz önünde dahi bulundurmayacağınızı düşünüyorum. İzlemenizi öneririm.
Filler bölümler her ne kadar sevilmese de hikayeye birçok katkısı bulunuyor. Tamamen izlemenizi tavsiye ederim.

@Rüzgar Türkoğlu Saygını takın ve öyle konuş. Burda ayrım yok. Görüşlerini belirtir, gelicek cevaplara cevap verirsin. "Büyüklere saygı, küçüklere sevgi" diye bir söz var. Sen bunu bile anlamamışsın. Eleştirel düşünücü olmak gerçekten güzel bir şey ama gelip birinin konusuna çamur atamassın. İyi sosyaller!

Full Metal Alchemist Brotherhood. Fakat bitirdiğinde bu kadar iyisini bulamam diye düşünebilirsin ki çok ta yanlış bir düşünce olmaz.
Kesinlikle üzerine yoktur. Onun için iyi bir başlangıç animesi olmaz. Çıtayı çok yükseğe çekince diğer izlediklerinden kimse keyif alamaz herhalde :)

Geri
Yukarı