Hiç arkadaşım yok

Echxeleone

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaz geldi. Herkes birisiyle dışarıda dolaşıyor falan ben ise sürekli tek başıma çarşıya çıkıyorum. Hep tekim ama ben arkadaşlarım olsun gezeyim istiyorum. Neden hiç arkadaşım yok, öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@skyyy gülme emojisi atman hiç hoş değil. Yaşın daha büyük değil sanırsam, arkadaşsız daha iyi çok ciddiyim. Takılmalık sürekli insanlar olur, takılmalık insan arıyorsan sosyal aktivitelere katılabilirsin. Mesela en basitinden bir kütüphaneye gidebilirsin. Ama hiç bir arkadaş gerçek değildir bu dönemde, hepsinden kazık yersin.

Yaz geldi. Herkes birisiyle dışarıda dolaşıyor falan ben ise sürekli tek başıma çarşıya çıkıyorum. Hep tekim ama ben arkadaşlarım olsun gezeyim istiyorum. Neden hiç arkadaşım yok, öneriniz var mı?
Benimde oturduğum yerde hiç arkadaşım yok ve ben dışarı bile çıkmıyorum, sevdiğin akrabaların varsa oraya gidebilirsin ya da başka bir yere taşınabilirsiniz sıfırdan başlarsın bu şekilde de tabii taşınmak kolay bir şey değil ama neden olmasın.

Tek değilsin. Okul gibi yerlerde daha aktif olursanız çevreniz gelişebilir.
Opera Anlık Görüntü_2021-07-01_112633_www.technopat.net.png

Maalesef arkadaş edinmek gittikçe zorlaşıyor. Çağımızın sorunlarından biri bu da galiba. Konuya dönecek olursak okuyorsanız okul arkadaşlarınız ile birşeyler yapın ya da ücretsiz kurslar oluyor halk eğitim vs oralara katılıp hem birşeyler öğrenip hem de çevre yapabilirsiniz. Bol şans

Maalesef arkadaş edinmek gittikçe zorlaşıyor. Çağımızın sorunlarından biri bu da galiba. Konuya dönecek olursak okuyorsanız okul arkadaşlarınız ile bir şeyler yapın ya da ücretsiz kurslar oluyor halk eğitim vs oralara katılıp hem bir şeyler öğrenip hem de çevre yapabilirsiniz. Bol şans.

Şöyle söyleyeyim size tanıdık çok insan var ama şöyle takılacak insan sayısı çok az.

Oturduğu yerden bir şeylerin olmasını beklemek. Ne güzel bir genç nesil. Şimdi yasak da yok, çıksanıza dışarı. Neden çıkamıyorsunuz? Özgüveniniz mi yok? Silik bir hayat ancak size yakışır.

Geri
Yukarı