Hiç arkadaşım yok

Alican 16

Decapat
Arkadaşlar lise 2'ye gidiyorum fakat hiç arkadaşım yok. Bisiklet aldım sürerim diye tek başıma sürmekten sıkılıyorum, derdimi anlatacak arkadaşım yok, canım sıkıldığımda yazacak arkadaşım yok, boş yapacak arkadaşım yok. Asosyal değilim okuldan geldikten sonra akşamları bisiklet sürmeye çıkarım. Sizce bu hep böyle mi gider?

Arkadaşlar lise 2'ye gidiyorum fakat hiç arkadaşım yok. Bisiklet aldım sürerim diye tek başıma sürmekten sıkılıyorum, derdimi anlatacak arkadaşım yok, canım sıkıldığımda yazacak arkadaşım yok, boş yapacak arkadaşım yok. Asosyal değilim okuldan geldikten sonra akşamları bisiklet sürmeye çıkarım. Sizce bu hep böyle mi gider?
Sosyalleşmek için en ufak adım bile atarsanız, böyle gitmez. Hayatınızı siz yönetirsiniz, bir başkası değil. :)

Boş ver arkadaş ortamlarının birçoğu pislik yuvası olmuş 1 tane bul en temizinden onunla takıl fazla arkadaş demek sıkıntı demek.

Kaşe+imza. Bende bu durumdan muzdaribim. Birkaç arkadaşım var şu an benden uzaktalar. Okuldakiler de neredeyse çok kötü birkaçı dışında. Okula yeni nakil oldum ve kimseyi tanımıyorum. Bugün ilk kez gittim. Ve sizin sorunuza gelecek olursak bu hep böyle gitmez. Burada sizin girişkenliğiniz, ayrıca oradakilerle düşünceleriniz aynı olmalı. En kötü 1-2 hadi o da olmadı bir tane sevgili bulursunuz onunla devam edersiniz. Eğer arkadaş bulamazsanız da hobi önereyim. Sizin zevklerinizi bilmem ama ben çok hüzünlü olduğumda şarkı açıp yatağıma uzanıyorum ve çok rahatlatıcı geliyor. Size de önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı