Hiç arkadaşım yok

Ne alaka diyebilirsiniz ama sadece söylemek istedim belki yardım edersiniz diye.
Sadece 2 arkadaşım var ve onlarda lise arkadaşım olduğu için çok az buluşuyoruz evde çok sıkılıyorum nasıl arkadaş edinebilirim?
Benimde 6. Sınıftan beri yok şuanda 10. Sınıfım 6 aydır kimse yazmadı bana neden sevmiyorlar beni bilmiyom.

Ne alaka diyebilirsiniz ama sadece söylemek istedim belki yardım edersiniz diye.
Sadece 2 arkadaşım var ve onlarda lise arkadaşım olduğu için çok az buluşuyoruz evde çok sıkılıyorum nasıl arkadaş edinebilirim?
Her anlamda aynıyız, benim de liseden kaldı arkadaşım bir tane. :D Bazen üzülüyorum ama sonra geçiyor.

Merak etmeyin hocam. Yanlızlık iyidir. Tamamen benimle aynı yaşta kafa dengi birini bulursam arkadaş olurum ama bu imkansız. Benim yaşımdakiler tenefüste birbirini döverken ben yazılım öğrenmeye çalışıyorum.

En yakin arkadasimla ortaokulda tanistik. Boyle nasil desem cocuk yanima oturmasin diye turlu turlu seyler yaptim.

Bence arkadasin deger verdigin birisi olmayacaksa cok da arama. Hic dostun olmamasi kotu bi arkadasin olmasindan iyidir bence.

Arkadaşlık zayıflıktır dostum olmadığında sıkılıp üzülürsün şu hayatta ne olursa olsun üzülmemek hep mutlu kalmak daha önemli. Olduklarında güzeldir ama güzelliklerinden daha fazladır çirkefliği boşver 1 yıldır kimseyle gezip takıldığım yok otur tek başına kendine bir şeyler katmaya çalış.

Discord'da sunucularda gezebilirsin. Kendine uygun bir ortam bulduğunda gerisi gelecektir.
Neden bir arkadaşa sahip olmayı şart ediyorsun ki kendine?

Teşekkür ederim. Arkadaş edinmek istiyorum çünkü dışarıda birlikte aktivite yapabilecek birileri olsun istiyorum.
Sonra kazık yedim vs. tarzı konuları çok görüyoruz. Kimseye güven olmaz.
o kadar haklısınız ki sinemada tek başımayken birlikte film izleyen arkadaşlara çok özeniyorum
Ben de alıştım arkadaşsızlığa falan yalnızlık iyi geliyor. Arkadaşlarında dediği gibi Discord sunucularından gezebilirsin aklımada başka bir şey gelmedi. bir oyun bilgisayarım olsa sıkılmazdım hiç ben.
tek başına oyun oynamak sıkıyor hocam

Geri
Yukarı