Hiç boşluğa düştüğünüz oluyor mu?

LudovicoS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Daha önce bu durumu yaşadınız mı? Bir anlığına da olsa dünyada bize anlam veren kavramlar anlamsızlığa sürükleniyor ve dünyayı sorgulama ihtiyacı oluşuyor. Eğer bu durumu yaşadıysanız bundan kurtulmak için nelere başvuruyorsunuz?

Bunu genellikle insanların çoğu yaşıyor, bu genellikle sosyalleşmekten uzak kalınca oluyor. Şahsen ben kendimi boşlukta hissedince kitap okurum yada araştırma yaparım. Genellikle işe yarıyor, olmadı iki şükür namazı 😀

Merhaba. Daha önce bu durumu yaşadınız mı? Bir anlığına da olsa dünyada bize anlam veren kavramlar anlamsızlığa sürükleniyor ve dünyayı sorgulama ihtiyacı oluşuyor. Eğer bu durumu yaşadıysanız bundan kurtulmak için nelere başvuruyorsunuz?
Geceleri uyumadan evet.

Her hafta 2-3 kez yaşadığım durumdur. Bahanem genellikle maddi tatminsizliklerden kaynaklıyor. Birazda Instagram' a bakmak beni böyle hissettiriyor. Muhtemelen ölene kadar bu duygulara sahip olacağım. Bu duygudan yürüyüşe giderek, araç sürerek ya da sosyalleşerek çıkıyorum. Eğer bu kafa gece gece geldiyse iyi hissettiren diziler izlemek çözümüm.

Bir gece de 90 saniyede düştüğüm boşluktur. Bütün ideallerim çalışmalarım emeklerim ve mal varlığım yok oldu. Depremden sonra ne evim kaldı ne memleketim. Üniversite sınavına hazırlanıyordum sıkı bir şekilde, artık ne tempom ne de hırsım var. Boş boş yaşıyorum şu anda. Bir hayalim de kalmadı haliyle çünkü elimdeki hayaller ve imkanlar kayboldu. Bakalım hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı