Hiç dava edildiniz mi?

Nasıl anlaştınız hocam? Bu arada dayıları falan mı dolandırıyordunuz?
Yok ya, kendi halimde takılıyordum. Kadın değil erkek fotoğrafıydı. Şu anki hesabım gibi düşünebilirsiniz. Sanet Ersoy diye biri yok ama varmış gibi duruyor, çok da sallama bir isim değil. O zamanki de öyleydi. Fotoğrafın sahibi buldu beni, artık nasıl bulduysa bilmiyorum. Dava edeceğini söyleyince etmemesini söyledim. Sonra bir şekilde uzlaştık.

Geçen sene Ramazan ayında binada biri çok yüksek ses çıkarıyor, tadilat yapıyor gibi ses geliyor. Alt komşu da babamı aramış, sesi bizden biliyor. Sesi bizim çıkarmadığımızı anlatamıyoruz bir türlü. En son "sizi mahkemeye vereceğim" deyince, tehdit etmiştim. Sonra sesi kesildi, o günden sonra öyle bir ahmaklık yapmadı.

Geçen sene Ramazan ayında binada biri çok yüksek ses çıkarıyor, tadilat yapıyor gibi ses geliyor. Alt komşu da babamı aramış, sesi bizden biliyor. Sesi bizim çıkarmadığımızı anlatamıyoruz bir türlü. En son "sizi mahkemeye vereceğim" deyince, tehdit etmiştim. Sonra sesi kesildi, o günden sonra öyle bir ahmaklık yapmadı.
İyi sabretmişsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evlatlık olduğum için mirası bana bırakmak istemeyen bir hazımsız dava açmıştı. Kazanamadı tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı