Hiç İngilizce Bilmeyen Biri Genel İngilizce'yi nasıl öğrenir?

Vallahi kopyalıyorum linki ama çıkmıyor, YouTube'a "Haluk Tatar İngilizce kursu" diye yazarsan 300 küsür videoluk bir playlist çıkması gerekiyor, ona bir bak kesinlikle öğrenebileceğini anlarsın çünkü alfabeden başlıyor. Hocam matematik, fizik ve dediğiniz diğer dersleri yapabilen biri için İngilizce çok basit, benim annem 50 yaşında ve ilkokul mezunu, kendisi oturdu bir sene gibi bir sürede sıfırdan İngilizce öğrendi, şu an C2 seviyesinde hatta, konuşma pratiği yapıyoruz ben müsait oldukça, ayrıca bu sene de sıfırdan matematik öğrenmek istiyor kendisi, antrenmanla matematik kitabı falan almış, yani İngilizce gözünde büyüttüğün gibi zor değil, Türkçe çok çok daha zor bir dil, korkma o yüzden cesaret edip başla.
Hocam çok teşekkür ederim. Cidden moralim yükseldi sayenizde.

Önemli değil hocam, insan istediği taktirde her şeyi başarıyor, yani 50 yaşındaki ilkokul mezunu bir kadın bile sıfırdan İngilizce ve matematik öğrenebiliyor, yaşla alakalı değil bu tâbi ki ama yaşlandıkça anlama güçlüğü oluşuyor insanda genelde.

Önemli değil hocam, insan istediği taktirde her şeyi başarıyor, yani 50 yaşındaki ilkokul mezunu bir kadın bile sıfırdan İngilizce ve matematik öğrenebiliyor, yaşla alakalı değil bu tâbi ki ama yaşlandıkça anlama güçlüğü oluşuyor insanda genelde.
Katılıyorum. Umarım başarabilirim. Ayrıca annenizin azmini haddim olmayarak çok takdir ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı