Hiç masaüstü bilgisayarım olmadı

462002

Hectopat
Arkadaşlar belki bu duruma üzülürsünüz belki de gülersiniz benim hiç adam akıllı bir bilgisayarım olmadı. Arkadaşlarım Valorant oynuyor benimki kaldırmıyor diyorum seni engelleyeceğim diyor bende Discord sildim, bazen çok nadir olarak tarayıcıdan giriyorum CS:GO 30 FPS altı oynuyordum arkadaşlarım "sen botsun olum sil oyunu" dedi bende sildim hep bana böyle diyorlar ne yapabilirim? Sizce büyüyünce çalışıp alırım ama oyun zevki diye bir şey var ya kaçarsa diye düşünüyorum. Hep Discord da dışlanıyorum, o yüzden artık girmiyorum.

Bu Valorant nasıl oynayabilirim? Intel HD 3000 ekran kartı yok. Soracak olursanız 2. bilgisayar var mı diye, var. Özellikleri çok kötü: 512 MB RAM. Gerisi böyle işte Windows XP. Ne yapabilirim sizce? GeForce NOW da Valorant oynanılıyor mu? Hep bekledim ama artık umudumu kaybettim, dün arkadaşım 7 bin TL'lik PC topladı. Forum da hep görüyorum 10 bin laptop önerisi 15 bin laptop önerisi diye benimki çok kötü herkes benimle dalga geçiyor.

Arkadaşlar belki bu duruma üzülürsünüz belki de gülersiniz benim hiç adam akıllı bir bilgisayarım olmadı. Arkadaşlarım Valorant oynuyor benimki kaldırmıyor diyorum seni engelleyeceğim diyor bende Discord sildim, bazen çok nadir olarak tarayıcıdan giriyorum CS:GO 30 FPS altı oynuyordum arkadaşlarım "sen botsun olum sil oyunu" dedi bende sildim hep bana böyle diyorlar ne yapabilirim? Sizce büyüyünce çalışıp alırım ama oyun zevki diye bir şey var ya kaçarsa diye düşünüyorum. Hep Discord da dışlanıyorum, o yüzden artık girmiyorum.

Bu Valorant nasıl oynayabilirim? Intel HD 3000 ekran kartı yok. Soracak olursanız 2. bilgisayar var mı diye, var. Özellikleri çok kötü: 512 MB RAM. Gerisi böyle işte Windows XP. Ne yapabilirim sizce? GeForce NOW da Valorant oynanılıyor mu? Hep bekledim ama artık umudumu kaybettim, dün arkadaşım 7 bin TL'lik PC topladı. Forum da hep görüyorum 10 bin laptop önerisi 15 bin laptop önerisi diye benimki çok kötü herkes benimle dalga geçiyor.

Peki bu durumda ne yapabiliriz dostum?

Benim de olmadı ama para biriktirip aldım. Yapacak bir şey yok. Ben 16 yaşındayım. Bilgisayarı 15 yaşımda aldığım için oyun oynama hevesim de becerim de yok. O yüzden uygun bir şey aldım. Sen de cep telefonun varsa cep telefonundan oynayabileceğin oyunlar oyna.

Hocam onlara hiç takmayın. Bende bir aralar öyleydim. Bilgisayarım 10 FPS’de oynuyorsu. Ve şimdi onlardan daha iyi bilgisayarım var. Onları takmayın yolunuza bakın.

Takma kafana reis. Onlarla arkadaşlığını kes. Kesinlikle! Git kendine yeni arkadaşlar bul. Bende 2 sene önceye kadar sadece videolarını izliyordum CS:GO'nun. Şimdi Allah'a şükür oynuyorum. Kendine hobi edin. Biraz çalış para biriktir. Sonra babana söyle az daha o koysun. Güzel yeterli bir PC alırsın inşallah.

Yaz geldi, bir yere gir ve çalış. 1 ayda 1500TL alırsın herhade, üstüne elindeki bilgisayarları ve para edecek şeyler sat. Babandan ve annenden biraz para rica et.
Çıkan para ile ikinci el Valorant oynatan bir PC toplanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı