Hiç özelim yok

Annem babamın girmesine birşey demiyorum. Annen baban sonuçta oğlum, onlar büyüttü seni.
Evet, anne babamız, fakat bizde 9 yaşında çocuk değiliz. Bizimde bir hayatımız var, bir insanın en özel ve savunmasız olduğu yerdir bence, duş alırken kıyafetle almıyoruz. Onlar içinde kötü bir görüntü oluyor.

Sana güvenmiyor olma ihtimalleri varmı,yanlış anlama güven yalancılık ile olacak birşey değil .Ve yaşın kaç belki bu yüzden olabilir .

Konuşursam sıkıntı çıkacak kobuşsamda anlayacaklarını sanmıyorum.
Hocam benim de zamanında öyleydi. Benim annem babam ayrı, annemle yaşıyorum. Babamla telefonda bile konuşsam kafayı yiyordu yapmadığını bırakmıyordu ki benim tek istediğim sadece babamı görmek konuşmaktı, babam icra ile gelmezse görüşemiyorduk. Zamanla bu durum gündelik yaşantıma da yansımaya başladı, sizin gibi benzer durumlar oluştu. PC başından kalkarken win + L yapmadan çıkmıyordum vs. Babam bana uzak başka bir şehirde yaşıyor. 2 sene öncesinde bu durumu artık bir şekilde düzeltmem gerektiğine karar verdim, bir fırsatını bulup fırladım evden otogara, babamın yanına gittim. Kendi başıma yapabileceklerimi gösterdim ve fikirlerimi değiştiremeyeceğini kabullendirdim. Siz de böyle ciddi bir harekete kalkışırsanız ikna olabilirler belki.
Hocam benim de zamanında öyleydi. Benim annem babam ayrı, annemle yaşıyorum. Babamla telefonda bile konuşsam kafayı yiyordu yapmadığını bırakmıyordu ki benim tek istediğim sadece babamı görmek konuşmaktı, babam icra ile gelmezse görüşemiyorduk. Zamanla bu durum gündelik yaşantıma da yansımaya başladı, sizin gibi benzer durumlar oluştu. PC başından kalkarken win + L yapmadan çıkmıyordum vs. Babam bana uzak başka bir şehirde yaşıyor. 2 sene öncesinde bu durumu artık bir şekilde düzeltmem gerektiğine karar verdim, bir fırsatını bulup fırladım evden otogara, babamın yanına gittim. Kendi başıma yapabileceklerimi gösterdim ve fikirlerimi değiştiremeyeceğini kabullendirdim. Siz de böyle ciddi bir harekete kalkışırsanız ikna olabilirler belki.
Bu arada aklıma geldi eklemek istedim o zamanlar bilgisayar şifrem 13 haneliydi :D

Tek takıldığım yer "odaya girince ekranı göremiyorlar" cümlesi oldu. Ekranda ne görmek istiyorlar onu sor 😌

Kendi sınırların olduğunu onları kendi silahları ile vurarak gösterebilirsin. Özel alan falan bırakma. Gecenin bir saati odanın kapısını aç gir. Sabah gir. Telefonlarını kurcala. Günün sonunda ise ben her gün bunu yaşıyorum. Sanırım hepimiz sınırlarımızı bilmeliyiz. Biraz salın beni. Diyebilirsiniz.
Artık babası hortumla döver arkadaşı.

Geri
Yukarı