Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Gece yarısı konu dışı etkinliğine hoşgeldiniz, bugünkü konumuz: Hayatınızda paranormal olay yaşadınız mı? Yaşadıysanız lütfen anlatınız.
Sabah 6.45 gibi okul servisime binmek için apartmandan çıkacakken tam apartman kapısının arkasında bir metrelik bir siluet gördüm, gördüğüm gibi kaybolmuştu. Gördüğümden bile şüphe ederim bazen o kadar anlık gördüm yani. Sabah ezanının okunuyor olması da cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tövbe estağfurullah hocam ne yapıyorsun gece gece kalbime iniyordu fotoğraf.

Vallahi yahu.
Yazıyı okuduysan fotoğraftan daha büyük bir derdin var hocam.

Ne yazısı yahu resmi görünce zaten kalp krizi geçiriyordum. Kaldır şunu. Karanlık odada yatarken uyumadan önce Technopat okuyorum karşıma bu çıkıyor. Ölüyordum az daha. Sabah olsa hiç *****mem fakat gece gece.
Bi de çağırmayı korunma diye okumuşum, Arapça bir şeyler bekliyordum birden çıktı ölüyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bahçeli müstakil evimiz vardı. Kapı pencere kapalıydı. Salonda yattım. Salonda da kahverengi yemek masası vardı. Uykumda çok hafif birisiyimdir. En hafif seste hemen panik yapar uyanırım. Ama o gün uyandığımda masada gördüğüm şey inanılmazdı. Masanın üzerinden aşağıya oluk oluk kan akıyordu. Masanın üstü kandı.

O an mantıklı açıklama getirmeye çalıştım. Hani desem ki bir yerden hayvan girdi ve yaralıydı masaya çıktı falan ama hiçbir ses duymadım. Masayı temizledik falan ama 1 hafta etkisinden çıkamadım. Ben böyle paranormal olaylara inanan biri de değilim. Batıl inancımda yok. Her şeye mantık ve bilimsel bakarım ama ona rağmen hala o olaya anlam getiremedim bugüne kadar. Her yer kapalı kutu gibi ev. Herkes uyuyor. Kimsenin haberi yok. Hala da gizemini koruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı