Hic rüya gördüğünüzü anlayınca rüyaniza hükmettiniz mi?

Ben geçenlerde yaşadım. Ama öyle böyle değildi. Iron Man olmuştum. Gökyüzüne doğru ivmelendiğimde, gaz verdiğimde rüzgarın yüzüme çarptığını hâla çok net anımsıyorum. Ve düşünerek gaz veriyordum.
Ben bir ara ciddi uğraş göstermiştim bunu düzenli kılmak için ama testesteronu mu tetikliyor neyse sabahları felaketle uyanıyordım. En basitinden uyandığınızda daima görebileceğiniz bir nesneyi görebileceğiniz bir alana koyun ve kendinizi şartlayın. Görürsem uyanmışım demektir. Eğer görmüyorsam bu rüyadayım demektir. İlk başlarda alakası olmuyor çünkü şartlandığınızı unutuyorsunuz. Ama inatla devam ederseniz ve uyandığınızda kaçırdığınızın pişmanlığını yaşarsanız alışıyorsunuz. Zor ama imkansız değil. Denemeye değer.

Şimdi gaza geldim video izliyorum umarım görürüm rüyamda. Piyango çıkmadığı sürece bu arabayı almam mümkün değil bu maaşla. :D
Ölmeden önce şu aleti sürmeyi çok isterim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Umarim görürsün dostum 😍

Benimkinde GTA Vice City evreninde askerlerim vardı. İki atlı sevgilileri vuruyorum. Sonra 4 yıldız olunca helikopter geliyor ya. Helikopter geliyor. Silaha yerleştirilen bomba fırlatma aparatıyla bombalıyorum. Çok yavaş gidiyor attıklarım. Helikopter de bir sağa bir sola dönüp duruyordu. Tabi sobanın önünde yatıyordum. Annem kaldırdı beni. Abim erken gidiyordu. O yüzden. Güzelim rüya gitti. 😪

Rüyamı kontrol edebiliyorum, ama rüyada saat'e bakılmamalı. Çünkü saat 9.30 sanıp havaya fırlıyorum, saat daha 6.00 olmuş oluyor.

Değişik bir durum, bazen kendimi bir savaş'ın içinde bulabiliyorum.

Ben hep kontrol ederim genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı