Hiç sevgilim olmadı nasıl sevgili yaparım?

Yaşın gerçekten 20 ise, bence erken bile. Şimdiki nesile göre ana sınıfı bile geç. Aşkı sadece öpüşme, koklaşma sanıyorlar 6 ayda bir sevgili değiştiriyorlar. Eğer gerçekten sizi seven, güvenen biri yoksa ilk defa sevgili yapacağın için çok değer verirsin ve o seni ciddi sevmiyorsa 6 Ay sonra bırakınca çok zoruna gidebilir ama bu sana her şeyi öğretebilir tecrübelere dayanarak söyledim. Ya istersen bu durumları yaşayıp tecrübelen kızlara fazla güvenme ya da gerçek aşkı bekle. Bana kalırsa tecrübe et sonra gerçek aşkı ara. Eğer aldatırsa sallama, umursama engelle gitsin değmez. Böyle herkes ile çıkan popi olma çabası olan tiki kızlardan bulup öpüş, koklaş biraz alış sonra bulursun zaten.

Çevrende yok mu hoşuna giden birileri? Eğer varsa iletişim kurmaya çalış. Kimdir nedir ortak yönleriniz vs var mı kafanız uyuşur mu bunları ancak tanışarak öğrenebilirsin. Tüm bunlar için de muhabbet kurman gerek tabiki.

Sevgili yapmış olmak için sevgili yaparsan sonunda üzülürsün baştan söyleyeyim. 23 yaşındayım benimde hiç sevgilim olmadı, tabi hoşlandıklarım oldu ama. İlişkide karşılıklı sevgi ve güven yoksa o ilişki pek kalıcı olmuyor.
Çok fazla bu konulara takılma kendini geliştirmeye bak, sevgiliyi elbet bulursun 😊

Herkesin kendi özgürlüğüdür tabii ama ben bu işleri çok saçma görüyorum. 20'den fazla sevgili edinip ayrılmış olan insanlarla nasıl sevgili olunup mutlu olunur anlamıyorum. Zaten böyle insanlar bana samimi gelmiyor. Asosyal bir yapıya sahip olmamdan dolayı sadece sevgiliye değil, arkadaş çevrelerine de çok sıcak bakmıyorum ama ara sıra arkadaşlarla sohbet ettiğimiz oluyor (çok sık değil.).

Benim hayvan gibi oldu ama o tavlamayla değil sevgi tavlama falan falanla olmaz eğer birini gerçekten seviyorsan git ve ona söyle biri seni sevmiyorsan zorla olmaz bir de mal kızları sememeye dikkat et. Bir de ben senin yerinde olsam asla yapmam dersime önem veririm.(Abi 15 yaşındayım ve eğer bir arkadaş çevren varsa sen istemesen bile oluyor. Bir de böyle şeyleri kafna takma)

Konuyu hortlatıyorum ama kolayı var. 🙃

Ekran Alıntısı.PNG

Dostum bence değmez hayatını her dakika parana abanmak isteyen bir dişi ile geçirme. Günümüz kızları ver bana ilgi olduğu için ne ders çalışmaya ne oyun oynamaya ne gezmeye vaktin kalır. Bir kaç kez tecrübe ettim. Ama karar senin. Hoşlanıyorum dersin olur biter kasmaya gerek yok.

Geri
Yukarı