Hiç sevgilim olmadı

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
21 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı. Lisede 3-4 kere reddettim inanılmaz pişmanım. Şimdi de 3-4 senedir flört amaçlı konuştuğum kız bile yok. Kız arkadaş var ama flört olarak yok. Üniversiteye yeni başladım çoğu şeyi denedim fakat olmuyor. Öyle hoşlandığım biri de olmadı gerçi. Tipim ortalama 4-5 kilo fazlam var, kızlarla konuşmaktan çekinmiyorum fakat bir türlü olmuyor. Kızlı ortamım yok ondan sanırım. Ama artık çok yoruldum. Sevgisizlikten yoruldum. O hissiyatı deneyimlememekten yoruldum. Bunu artık inanılmaz dert ediniyorum. Yeni tanıştıklarıma utandığımdan daha önce sevgilim oldu diyorum hep. Hiçbir şey deneyimlemedim ve artık çok mutsuz hissediyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum.

Daha önce de bunun konusunu açmıştınız ama sevgililer üzerine değil, genel hayatınız üzerineydi.
İki seçenek söylendi: Ya sosyalleşin, ya da yalnızlığı öğrenin.
Bu konuya da yazılabilecek hiçbir şey yok bunlar haricinde.

Sevgilin olmasını istiyorsun ama hoşlandığın birisi yoksa nasıl olacak bu iş?

Yani birisinden hoşlanman açılman lazımki sevgilin olsun hoşlanmadığım birisi ile neden olasınki?

Benim açtığım basit bir hediye konusu bile erkekler soruyora dönüştürülürken içinde bu kadar net aşk geçen bir konu konu dışından açılıp konu dışında kalıyor ve ana sayfama düşüyor. Çok ilginç vallahi bu moderasyon.

Her neyse, illaki birini bulursunuz hayatınız boyunca. Üniversite daha bitmemiş. İlla bulunur.

Bulursun sevgili giyi mine özen göster şöyle bir akıllı saat, buletooth kulaklık tak güzel bir kokun olsun saniyede bulursun.

Sevgili olmak günahtır hocam zinaya girer.
Madem günah Allah bu duyguyu neden verdi ?
21 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı. Lisede 3-4 kere reddettim inanılmaz pişmanım. Şimdi de 3-4 senedir flört amaçlı konuştuğum kız bile yok. Kız arkadaş var ama flört olarak yok. Üniversiteye yeni başladım çoğu şeyi denedim fakat olmuyor. Öyle hoşlandığım biri de olmadı gerçi. Tipim ortalama 4-5 kilo fazlam var, kızlarla konuşmaktan çekinmiyorum fakat bir türlü olmuyor. Kızlı ortamım yok ondan sanırım. Ama artık çok yoruldum. Sevgisizlikten yoruldum. O hissiyatı deneyimlememekten yoruldum. Bunu artık inanılmaz dert ediniyorum. Yeni tanıştıklarıma utandığımdan daha önce sevgilim oldu diyorum hep. Hiçbir şey deneyimlemedim ve artık çok mutsuz hissediyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum.
Kas yapabilirsin.
Saç stilini değiştirebilirsin.

Geri
Yukarı