Hiç uyarı gelmeden oyundan atma

396162

Hectopat
Arkadaşlar sistem drop yediği için uzun zamandır oyun oynamıyordum. Geçen LoL yükledim az önce oynamaya başladım yine her zaman ki gibi oyun içinde en az 5-10 kere FPS düşmesi yedim. Artık o kadar çok oluyor ki alıştım ama en son tam fight ın ortasında dondu 10 saniye kadar bekledi ve oyundan attı. Artık bu kadar da olmasın ya. Olay görüntüleyicisine baktım bir hata gözükmüyor. Oyun donduğu sırada arkada video açıktı ve videonun sesleri gelmeye devam ediyordu. Olay görüntüleyincisin de sürekli Auto device diye bir hata vermiş onu nasıl çözebiliriz? Bir de eskiden aldığım bir hatanın fotoğrafını attım. Bu kadar hata ve uyarı olması normal mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (376).png
    Ekran Görüntüsü (376).png
    141 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (377).png
    Ekran Görüntüsü (377).png
    143 KB · Görüntüleme: 33
Bu oyunda kullanılan Anti-Cheat yazılımı falan var mı? Bits hizmeti hatası Defender veya virüs programı kaynaklı da olabilir. Ses hizmeti hatası da almışsınız. Ses sürücüsü güncelleyip deneyebilirsiniz.

Bu oyunda kullanılan Anti-Cheat yazılımı falan var mı? Bits hizmeti hatası Defender veya virüs programı kaynaklı da olabilir. Ses hizmeti hatası da almışsınız. Ses sürücüsü güncelleyip deneyebilirsiniz.
Malwarebytes var sadece. Ses sürüsücüsü güncellenmiyor hatta hiçbir sürücüyü Windows üzerinden güncelleyemiyorum. Her seferinde cihazınız için en güncel sürücüler yüklüdür diyor. Cihazım da sürekli farklı farklı yazılım hataları çıkıyor ve format atsam bile düzelmiyor. Mesela geçen ekran kartı sürücüsü kafayı yemişti ctrl - shift - o yapınca normalde FPS , sıcaklık vb. çıkması lazım ama ben de okunmaya yazılar çıkıyordu ve AMD Radeon yazılımında da çoğu yazı okunmuyordu. Yeniden başlatınca sorun çözülüyor ama arada böyle garip şeyler oluyor işte.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (356).png
    Ekran Görüntüsü (356).png
    174,8 KB · Görüntüleme: 14
Otomatik sürücü yüklemeyi kapatın. Elle sürücü yüklemeyi deneyin.
DISM aracını kullanarak sistemi onarmayı deneyin.

Geri
Yukarı