Hiç Warband oynamamış birisi Bannerlord oynayabilir mi?

Tamam teşekkürler birde çok yorum okudum da oyun hakkında bazıları bunu almaktansan modlu Warband daha çok sarar diyor siz hangisini önerirsiniz ?

Oynamasına oynarsın ama Warband veya Mount & Blade'in herhangi eski bir sürümünü oynamış olsaymışsın yine de iyi olurmuş. Bannerlord epey geliştirilmiş, oyunun mantığını hızlıca kavramak açısından iyi olurdu. Hikaye olaraksa bir şey kaybetmezsin, bambaşka şeyler çünkü.
Tamam teşekkürler birde çok yorum okudum da oyun hakkında bazıları bunu almaktansan modlu Warband daha çok sarar diyor siz hangisini önerirsiniz ?
Şahsen ben Warband'ı hala severek oynuyorum. Online olarak oynaması da zevkli, binlerce mod arasından istediğini seçi her seferinde sıfırdan bir oyun oynuyor gibi oynamakta.

Warband'dan Bannerlord'a geçmiş biri olarak söylüyorum oynanış Bannerlord'da bana biraz zor ve yavan geldi. Oyuna tam hakim olmak istiyorsanız bence ilk olarak Warband oynayın biraz deneyim kazanın sonra Bannerlord'a geçin ama zorlanıyım sıkıntı olmaz derseniz direk Bannerlord oynayın hikaye bağlantıları falan yok ikisi birbirinden bağımsız.

Geri
Yukarı