Hiçbir eşyanızın küçük hasarlarına ayar oldunuz mu?

Telefonumun ekranında, damla çentiğin hizasında 1 tane piksel takılı kaldı. Nasıl oldu hiçbir fikrim yok.
Son parlaklıkta ve ekran simsiyah olmadığı sürece belli olmuyor da telefonu açıp kapatırken vs. kabak gibi belli oluyor, yeşil yeşil selam çakıyor. :D

Gözlüğümün kanatlarından biri diğerinden daha aşağıda. Nasıl oldu bilmiyorum ama masaya koyunca eşit gözükmüyorlar. :D
Hissetmiyor musunuz gözünüze takınca?
Kulaklardan biri aşağı kaymış sanırım. :D

Bu yüzden daha 4. yaşına girmemiş arabayı değiştirdiğim bile oldu. :D Kuş dışkılarının izi kaldı boya üzerinde, dedim arabaya renkli folyo kaplatayım hem değişiklik olur hem de onlar gözüme batmaz. Folyonun sonucu çok kötü oldu, söktürttüğüm zaman da boyanın benek benek çıktığını görünce ben bu arabayı sizden teslim almam, piyasa fiyatına alacaksınız dedim. Şansıma sırf laf olsun diye bu işlem için ilk gittiğim gün diğer arabalara bakıp benim arabaya yazılı olarak 2. el değeri teklifi çıkartmıştım o firmadan, onunla birlikte sabah bir avukat arkadaşım ve onun patronuyla birlikte firmaya gittik. Arabayı o dönemki piyasa fiyatına sattım, folyo kaplama ve ruhsat değişim ücretlerini de ödemedim. Sonra gittim o paranın üzerine para ekleyip başka bir markadan yeni araba aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı