Hiçbir şekilde insanların düsüncelerini önemseyen oyun PC markası: TechnoPC

hasanwesnt

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Dizi ve Film Oyuncusu
merhaba. İnternette TechnoPC adlı bir firma var, belki gören görmüstür bilemem. Size sunu söylemek isterim; bundan 1.5 ay önce Techno PC'nin ürünü aldım, onlardan RX550 ekran kartlı hazır sistem almıstım ama ne yazık ki oyun için pek uygun olmayan GT730 ekran kartlı bir PC elime geldi.

Hem mağazaya gittim, hem de TechnoPC'yi aradım ama hiçbir sekilde yardımcı dahi olmadılar. 1.5 aydır uğrasmama rağmen taksitle almıs oldugum PC'yi pek oyun için kullanamıyorum. İnternette gecen benim kasadan özellikleri aynı sekilde (ekran kartı hariç) aynı fiyattan satılıyordu. Ekran kartı GTX1650 Ti olması lazım, o sekilde satıyorlardı ve bir oyun bilgisayarında benim bildiğim 250SSD değil de 500 ya da 1TB olur. Hadi bunu gectim, Gaming diye satılıyor i3 işlemci. Tamam, ona da tamam ama neden insanlara önem vermeyip, düsüncelerini önemsemeyip isteklerini vermiyorsunuz?

1.5 aydır gidiyorum ve bana dedikleri şey firmanın elinde yoktu ama benim istediğim ekran kartı RX 500'lü idi. Bunu arayıp söyleyebilirdiniz ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Eğer TechnoPC calısanı bu formumu görüyorsa lütfen ilgilenin. Madem iyi PC satıyorsunuz, insanların görüsünü değerlendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten hazır sistem almaktan ne zaman vazgeçecek insanımız merak ediyorum. Ellerinde kalan düşük - orta performanslı ne varsa üstüne kâr ede ede satıyorlar.

Hele geçen birtane ilan gördüm AMD 3500 işlemciye 3060 Ti ekran kartı satıyor biri. Darboğaz falan umurlarında değil.

THH değil direk dava açın! RX550 için ödeme yaptıysanız, ve GT730 geldiyse bu dolandırıcılığa girer.

İnternetten hazır sistem almaktan ne zaman vazgeçecek insanımız merak ediyorum. Ellerinde kalan düşük - orta performanslı ne varsa üstüne kâr ede ede satıyorlar.

Hele geçen bir tane ilan gördüm AMD 3500 işlemciye 3060 Ti ekran kartı satıyor biri. Darboğaz falan umurlarında değil.

THH değil direk dava açın! RX550 için ödeme yaptıysanız, ve GT730 geldiyse bu dolandırıcılığa girer.

1. internetten değil mağazadan aldım soylu AVM denilen mağazadan ben imzalarımı atmadan satın almadan önce bana dediklerki pclerin bircoğunda GT730 veya RX550 var dediler bende dedimki RX550 istiyorum GT730 pek uyumlu değil tamam dediler bana onaylandı gelip alabilirsiniz dediğinde gittim ve bana GT730 verdiler bunu istemediği söyledim ama ellerinde bulunmadığı söyleyerek elime tutusturdular.

1. internetten değil mağazadan aldım soylu AVM denilen mağazadan ben imzalarımı atmadan satın almadan önce bana dediklerki pclerin bircoğunda GT730 veya RX550 var dediler bende dedimki RX550 istiyorum GT730 pek uyumlu değil tamam dediler bana onaylandı gelip alabilirsiniz dediğinde gittim ve bana GT730 verdiler bunu istemediği söyledim ama ellerinde bulunmadığı söyleyerek elime tutusturdular.
O zaman para çekimi yapmadan önce size RX550'li sistem stoğu bulunmamaktadır diye söyleyeceklerdi. Sabah THH'ye CİMER üzerinden başvurun. Nitelikli dolandırıcılık bu eğer anlattığınız şekildeyse.

O zaman para çekimi yapmadan önce size RX550'li sistem stoğu bulunmamaktadır diye söyleyeceklerdi. Sabah THH'ye cimer üzerinden başvurun. Nitelikli dolandırıcılık bu eğer anlattığınız şekildeyse.

Bu anlattığım sekilde RX550 istiyorum dedim tamam dediler gittiğimde GT730 verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı