Hiçbir şey yapasım gelmiyor

Yamete Kudasai

Kilopat
Makaleler
4
Sabahtan akşama kadar boş boş oturuyorum. Oyunlar klasörümü açıyorum ama tıklayasım gelmiyor hiçbirine. Video izliyorum sıkılarak. Dışarı çıksam da zaten virüs olduğu için en fazla 1-2 saate eve dönüyorum sonra da yatıp müzik dinleyip uyuyorum. Artık üniversitelerin açılmasını isteyecek duruma geldim en azından bir amacım olur. Çok sıkıldım yardım edin.

Ben de aynı durumdayım. Söyleniyorum sizin gibi ve gün bitiyor. Ama her türlü ünivesitelerin açılmasını istemiyorum. Farklı bir şey bulmamız lazım.

1000 parçalık bir puzzle alırsan ve birazcık da böyle işlere meraklıysan seni 1-2 hafta oyalayacaktır.

Bitirdiğinde verdiği haz da bir başka oluyor bu arada. Çerçevelettirip duvarına asabilirsin.

Sabahtan akşama kadar boş boş oturuyorum. Oyunlar klasörümü açıyorum ama tıklayasım gelmiyor hiçbirine. Video izliyorum sıkılarak. Dışarı çıksam da zaten virüs olduğu için en fazla 1-2 saate eve dönüyorum sonra da yatıp müzik dinleyip uyuyorum. Artık üniversitelerin açılmasını isteyecek duruma geldim en azından bir amacım olur. Çok sıkıldım yardım edin.
Construct 3'ü bulup, oyun yapmayı deneyin. Bir bakmışsınki, akşam olmuş.

Is bul, çalış. Sıkılmaya vakit bulabilirsen beni bul, hesabını sor. Kesin çözümdür.
Bu dönemde üni mezunu bile olmayan insanlara aylık 1000TL teklif ediyorlar. Kabul ettim. 300TL verip kazanamadığını söyledi. Çıktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı