Hiçbir şeyden zevk alamamak

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhaba. 16 yaşındayım ve lise öğrencisiyim. Son 1 aydır hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Ne oyun oynarken ne sevdiğim bir işi yaparken, ne biriyle görüşürken, ne sohbet ederken ne ders dinlerken. Hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Sebebi ne olabilir, neden böyle olabilir?

Arkadaşlar merhaba. 16 yaşındayım ve lise öğrencisiyim. Son 1 aydır hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Ne oyun oynarken ne sevdiğim bir işi yaparken, ne biriyle görüşürken, ne sohbet ederken ne ders dinlerken. Hiçbir şeyden zevk almamaya başladım. Sebebi ne olabilir, neden böyle olabilir?
Hocam şu dönemde inanın ki çoğu kişide bu durum yaşanıyor kendinizi yitirmeyin daha çok kafanıza eseni yapın mutlu olun bunu abartmayın tabi başka bir öneri bulamıyorum.

Hocam şu dönemde inanın ki çoğu kişide bu durum yaşanıyor kendinizi yitirmeyin daha çok kafanıza eseni yapın mutlu olun bunu abartmayın tabi başka bir öneri bulamıyorum.
Hocam sevdiğim şeyleri yapmaya çalışıyorum ancak sınavlar yaklaşıyor ve sınav stresi var bu sebepten yapamıyorum.

Hocam beni müzik dinlemek huzurlandırıyor. Belki sizi de huzurlandırır.
Hocam dinliyorum ancak o da sıkıyor bir süre sonra.
Her şeyin sonu değil bunu düşünerek yaşayın e sınavdan düşük aldınız ölmek mi gerek hayır. Bazen kendinize uygun olanı yapmak ve yaratmak gerekir.
Hocam ölmek gerekmiyor ancak ben bugüne kadar hep yüksek notlarla geçtim ortalamam hep 95 üzerindeydi düşük almak korkutuyor ve sanırım kendime de yakıştıramıyorum.

Hocam dinliyorum ancak o da sıkıyor bir süre sonra.

Hocam ölmek gerekmiyor ancak ben bugüne kadar hep yüksek notlarla geçtim ortalamam hep 95 üzerindeydi düşük almak korkutuyor ve sanırım kendime de yakıştıramıyorum.
Hocam lise bitirirsiniz notlarınız iyimiş zaten alt yapı vardır sizde kafaya takmayın lise bittiğinde istediğiniz meslek için uğraşın ve çaba sarf edin bazen bıkmak ve usanmak lazım bazı şeyleri kazanmak ve sahip olmak için bu geçici durum geçecektir dışarı çıkın 4 saat izin var gezin biraz kafa dinleyin iyi gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı