Hiçbir şeyden zevk alamamak

SanayZockt

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet. 1 yıldır hiç bir şeyden zevk alamıyorum. Tek yaptığım şey film izlemek. Sırf bu yüzden bütün Marvel Evrenini izledim.
İçimizde ben gibi olanlarda vardır. Neler tavsiye edersiniz?

Sosyal Hayatta bir sorunum yok.

Evet. 1 yıldır hiç bir şeyden zevk alamıyorum. Tek yaptığım şey film izlemek. Sırf bu yüzden bütün Marvel Evrenini izledim.

Warband oyna kesin çözüm bak gör dostum gerçekten çok ciddiyim.

Senin gibiydim. Ben de sürekli film izleyip filmler bitince gerçek hayata döndüğümde keşke o film evreninde olsam da bu standart hayattan elektrik, su faturalarından geçim derdinden çok Thanos gibi devleri alt edenlerden birisi olsaydım diye düşünüyordum. Sonra bunun bir şekilde senin hayatını değiştirdiğini fark edebiliyorsun. Bir sinema kuruluşuna CV gönderip orada çalışmaya başlayabilirsin. Cinemaximum gibi yerler genelde genç kişileri aralarında görmek istiyorlar. Filmleri izlersin hem de çalışma alanında arkadaşlıklar kurarsın. Bu da beraberinde ilişki ve hayattan zevk alacak şeyler getirir sana. Bu olay birbirine bağlıdır. Zincirleme yani. Birşeyleri denemelisin ki başka şeylere kapı olsun daha sonrasında da zevk alacağın şeylere yol açsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı