Hiçbir şeyden zevk alamıyorum

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 1 haftadır hiç iyi hissetmiyorum. Özellikle şu 3 gündür ölü gibiyim. Duygusuz gibiyim. Ve bunun neden kaynaklandığını bilemiyorum. En yakın arkadaşlarım ile buluşmaya giderken boşluktayım. Sevdiğim bir şey yer içerken boşluktayım. Sanki programlanmış bir robot gibi sadece sabah kalk akşam uyu komutları aklımda. Gün içinde ne yaptım, faydam ne oldu zararım ne oldu, uğraştığım işler ne alemde, aç mıyım tok muyum bunlar bile benim için anlam ifade etmemeye başladı. Özünde böyle değilim ama bu durum moralimi her gün bozuyor. Sanki bir ilaç bir hap verilmiş ölüme terk edilmiş, erimeyi bekleyen şeker gibi yok olma sürecine girmişim hissediyorum. Alerji ilaçlarım var. Sudafed ve aircomb adında. Bunlardan kaynaklandığını düşünmeye başladım ama sanki ekstradan bir şey var gibi. Çünkü hissettiklerim ve içimdeki boşluk yan etkiden fazlası gibi. Sizlerden bu durumum ile ilgili yardım ve öneri bekliyorum. YKS tercihi yapacağım ama bununla da ilgisi yok. Çünkü ailem ne istersen onu tercih et dedi. Ki şu okul olmazsa ben ne yaparım kafasında da değilim. Rahatım yani. Ama bu 3 gün içimde sanki bir şey beni yiyor ve dışıma doğru yol almış. Dediğim gibi sadece bu histen bu durumdan nasıl kurtulurum öneri yardım bekliyorum. Böyle değildim ve böyle kalmak istemiyorum. Saygılar.

Geri
Yukarı