Hidrolik fren balata ve fren kolu farklı modelden alsam olur mu ?

Rononcy

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Mesela ben mt200'ün kaliperini alıp, ekte gördüğünüz fren kolu gibi tek parmaklık bir fren kolu taksam olur mu ? Kaliper olarak da mt200'ü seçtim şehir içi kullanacağım zaten çok üst düzey bir şey olmasına gerek yok ama fren kolu olarak tek parmaklıklara aşırı ilgim var eğer oluyorsa ve uygun fiyata yapabilirsem gerçekten çok mutlu olacağım :D Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1576004021967.png
    1576004021967.png
    32,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Son düzenleme:
birkere bl t4000 mekaniğk veya v fren kolu tabikide olmayacaktır başka tek parmaklı kullanılabilen ve hidrolik destekleyen kollara bak uyumsuz diye birşey yok tabikide uyar ama atıyorum slx kol aldıysan kaliper mt200 olduğu için sana hemen hemen acera perfonmansı verir

birkere bl t4000 mekaniğk veya v fren kolu tabikide olmayacaktır başka tek parmaklı kullanılabilen ve hidrolik destekleyen kollara bak uyumsuz diye birşey yok tabikide uyar ama atıyorum slx kol aldıysan kaliper mt200 olduğu için sana hemen hemen acera perfonmansı verir
onlar örnekti sadece
teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı