Hidrolik fren parçasının adı nedir?

Ege K

Decapat
Daha fazla  
Bisikletimle giderken bir anda frenden bir parça düştü ve arka fren kolu yerinde oynamaya başladı. Arayıp parçayı buldum ancak parçanın içinde küçük farklı bir parça daha olması gerekiyor. Bu parçanın adını bilen varsa yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_1331.jpeg
    IMG_1331.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1333.jpeg
    IMG_1333.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Kolun tamamı mı oynuyor yoksa manet (frene bastığımız kısım) mı oynuyor? Sadece manetse eğer manetin gidona olan mesafesini ayarlayan ayar vidasının girdiği yuva diye görüyorum. Fotoğrafa da ekledim.
1664995384188.png

teşekkürler hocam yarın gidip bisikletçilere fiyat sroayım ona göre internetten alırım iyi geceler.

Hocam fren kolu ayar vidası yazınca benim elimdeki parçadan farklı parçalar bana kaliteli bir tane önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
teşekkürler hocam yarın gidip bisikletçilere fiyat sroayım ona göre internetten alırım iyi geceler.

Hocam fren kolu ayar vidası yazınca benim elimdeki parçadan farklı parçalar bana kaliteli bir tane önerebilir misiniz?
Bu ayrıca satılan bir parça/komponent değil bu yüzden kaliteli ya da kalitesiz olayı yok. Fren kolunuzun modelini (kola alttan bakınca yazı görebilirsin.) internete yazıp vidayı bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Eğer bulamazsanız Shimano Service Centerlarda muhakkak bulunur.

Geri
Yukarı