High Definition Audio ses gelmiyor

Cocojombo

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce de yaşamıştım bu sıkıntıyı HDMI kablosunu çıkardığım zaman High Definition Audio ses vermiyor. Daha önce yaşadığım problemi sorun giderici ile çözmüştüm ama bu sefer bir sonuç vermiyor. En güncel sürümü kurdum fakat hala ses yok. HDMI kablosunu çıkardıktan sonra sesin gitmesi çok garip değil mi? Nasıl çözerim bunu arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce de yaşamıştım bu sıkıntıyı HDMI kablosunu çıkardığım zaman High Definition Audio ses vermiyor. Daha önce yaşadığım problemi sorun giderici ile çözmüştüm ama bu sefer bir sonuç vermiyor. En güncel sürümü kurdum fakat hala ses yok. HDMI kablosunu çıkardıktan sonra sesin gitmesi çok garip değil mi? Nasıl çözerim bunu arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop'mu kullanıyorsun yoksa Masaüstü mü?

Ses denetimi seçeneklerini kontrol edin. Listeden düzeltin.

Merhaba arkadaşlar.
Merhabalar, sürücüleriniz güncel miydi acaba ?

Sürücüleri kaldırdım. Siteden eskiyi değil ama yeni sürücüye tekrar güncelledim. Problem çözüldü ilginize teşekkür ederim. Bir sorum olacak size ; High definition audio yazısının yanında monitörümün markası yazıyor sağ alttaki ses ikonuna tıkladığımda. Bunu merak ettim monitör ile ne alakası var bu durumun?

Yeni konular

Geri
Yukarı