High Power 600W PSU'yu neden herkes öneriyor?

Yok hemen değil yaz tatilde

Bu nasıl

Bence en azından Bronze sertifikaya sahip PSU'lara bak. High Power'ın çok önerilmesinin en büyük sebeplerinden biri Gold sertifikaya sahip olması...
Sertifika listesi:
Bronze
Silver
Gold
Kalanlarını almak yerine GTX 1050 Ti ekran kartı alabilirsin. Bu üç sertifika hariç :)
Platinium
Titanium
Bu sertifikaları PSU markaları kafalarına göre alamaz... Bu sertifikalara sadece sahip olmaları bile genelde kaliteli olduklarını gösterir.

Bu sertifikalara sadece sahip olmaları bile kaliteli olduklarını gösterir.

Bu kısım sıkıntılı işte, ben de böyle düşünüyordum bir zamanlar ama yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gold sertifikalı bu PSU.

Bu kısım sıkıntılı işte, ben de böyle düşünüyordum bir zamanlar ama yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gold sertifikalı bu PSU.
Bunu PSU diye satmaları yanlış komple... Şu bilgisayar bozucu USB'ler var ya onların PSU hali :)

Bunu PSU diye satmaları yanlış komple... Şu bilgisayar bozucu USB'ler var ya onların PSU hali :)

Öyle(ydi), ama Gold sertifikalıydı işte.

Bu arada patlama konusunu düzeltti Gigabyte, ne PWR_OK yanlış ayarlı ne de patlama sorunu yok artık iddialara göre. Tom's Hardware'dan inceleme gelmişti.

6 koruma, üst sınıf LLC topoloji, tam yükte sıkı voltaj toleransı, %90 verimlilik, uygun fiyat. Ayrıca Jonnyguru'nun da onayladığı bir PSU. Bunun yanında hiç inceleme yok ve 2 yıl garanti veriliyor. Makul fiyatlarda her türlü alınır.

750W modeline Element Smart 750'den geçmeye değer mi?

Sisteminiz 750W sınırlarına yaklaşmıyorsa pek gerek yok gibi, Element Smart iç yapı olarak orta kalite bir ürün. Dezavantajı grup regülasyonlu olması ve aşırı akım ile aşırı sıcaklık korumaları bulunmaması. Sıfırdan alınacak olsa kıyaslanamaz tabii de elde varken, imkan ile alakalı bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı