High Power 700W nasıl?

• Konuyu başlatan yuemdu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 799
Hocam, bu sorun hepsinde ortaya çıkabilir. Zaten zararlı da değildir. Kesin olacak diyemeyiz.
@yuemdu, olmaz hocam.

@yuemdu hocam, her PSU da olabilen zararsız bir durum. Endişelenmeyin.

Coil Whine sorunu varmış diye duydum hocam bir bilginiz var mı?
Hocam bu sorun model değil de ürünün sorunu oluyor. Yani sizde olan güç kaynağında coil whine olsa bile benim elimde olan güç kaynağında böyle bir sorun olmayabilir. Model değil de ürün ağırlıklı diyebiliriz, ses dışında bir zararı olmuyor zaten.

@Ardaaa11, gerçek High Power hocam. Modeli böyle. Endişelenmeyin.

Hocam bu sorun model değil de ürünün sorunu oluyor. Yani sizde olan güç kaynağında coil whine olsa bile benim elimde olan güç kaynağında böyle bir sorun olmayabilir. Model değil de ürün ağırlıklı diyebiliriz, ses dışında bir zararı olmuyor zaten.
Zaten bilgilenmek için sordum hocam bilgilendirme için teşekkürler ama sanırım kaliteyle de alakası var değil mi Asus Thor gibi bir PSU'da mesela Coil Whine sorunu olabilir mi?

Kısacası şöyle bakalım: Sharkoon SHP650 V2 almaktansa High Power Eco Bronze 700W tercih edilebilir. Üst seviye bir ürün değil, kötü bir üründe diyemeyiz. Fiyatına göre orta halli. Konuda da bütçenizi belirtmediğiniz için ancak sunulan üzerinden yorum yapıyoruz.

Zaten bilgilenmek için sordum hocam bilgilendirme için teşekkürler ama sanırım kaliteyle de alakası var değil mi Asus Thor gibi bir PSU'da mesela Coil Whine sorunu olabilir mi?
Olabilir hocam, tamamen şans işi. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız ve sesten rahatsız oluyorsanız garantiye göndermek net bir çözüm olur.

Geri
Yukarı