High Power PSU mu FSP mi ve nereden?

siyahkapln16

Kilopat
Daha fazla  
İki PSU ve iki site arasında kaldım.

Arada kaldığım iki PSU şöyle:

1. High Power 600W 80+ Bronze eco aktif PFC yüksek verimli güç kaynağı (HPE-600BR-A12S)
2. FSP FSP600-60AHBC 600W 80+ PFC aktif Power Supply.

Arada kaldığım iki site ise şöyle:

1. High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Fiyatı.

1. High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı (HPE-600BR-A12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik.

Hepsiburada'ya çok güveniyorum. Daha önce Teknobiyotik'ten alışveriş yapmadım. Teknobiyotik nasıl bir sitedir, güvenebilir miyim?

En ucuz hangisiyse oradan alırım, sıkıntı çıkarsa kolayca çözerler ( İkiside ) çözemezlerse THH.
Teknobiyotik güvenilir bir firmadır oradan alabilirsiniz, arada 40 TL fark var, 40 TL koymayacaksa Hepsiburada dan alabilirsiniz, ben olsam teknobiyotik'ten alır üstüne 1,5 iskender yerim.
Ben FSP tercih ederdim High Power markasını pek bilmiyorum.
FSP'de High Power'da iyidir, High Power Dünya markası, forumda da çokça önerilen bir PSU markasıdır.

En ucuz hangisiyse oradan alırım, sıkıntı çıkarsa kolayca çözerler ( ikisi de ) çözemezlerse thh.
Teknobiyotik güvenilir bir firmadır oradan alabilirsiniz, arada 40 TL fark var, 40 TL koymayacaksa Hepsiburada'dan alabilirsiniz, ben olsam Teknobiyotik'ten alır üstüne 1, 5 iskender yerim.

FSP'de High Power'da iyidir, High Power dünya markası, forumda da çokça önerilen bir PSU markasıdır.

Onu pek bilmiyordum ben forumun tavsiyesi üzerine FSP markasını almıştım.

High Power da iyidir, FSP de iyidir ancak her markanın iyi ve kötü modelleri vardır, modellere göre alışveriş yapılmalıdır.

Bütçeniz maksimum 500 TL sanırım, ancak ben şunu önerebilirim: High Power 600W Performance GD 80+ Gold Güç Kaynağı (Sinerji kargo ücreti alıyormuş, şimdi gördüm, ucuza başka bir yerden bulursanız daha iyi olabilir)

Bunun 750W olanını Teknobiyotik'ten aldım ve kullanıyorum. Gold verimlilik sertifikası olan f/p bir güç kaynağı. Pişman etmez.

İki PSU ve iki site arasında kaldım.

Arada kaldığım iki PSU şöyle:

1. High Power 600W 80+ Bronze eco aktif PFC yüksek verimli güç kaynağı (HPE-600BR-A12S)
2. FSP FSP600-60AHBC 600W 80+ PFC aktif Power Supply.

Arada kaldığım iki site ise şöyle:

1. High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Fiyatı.

1. High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı (HPE-600BR-A12S) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik.

Hepsiburada'ya çok güveniyorum. Daha önce Teknobiyotik'ten alışveriş yapmadım. Teknobiyotik nasıl bir sitedir, güvenebilir miyim?
PSU olarak ikisi de kaliteli markalardır ve güvenle alınabilir. Site olarak bende Teknobiyotik kullanmadım fakat bilinen ve kullanılan bir site olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı