High Sierra kurulum bitmeden kendini reboot ediyor

EmjanFx

Decapat
Forumdaki birçok konuyu okudum, dediklerinizi yaptım. 5 defa indirip farklı USB'lere koydum gerek 2.0 gerek 3.0, BIOS ayarlarını yaptım ama kurulum bir türlü tamamlanmadı. Kurulum ekranına gelene kadar zaten sorunlar yaşıyorum. Terminal'de date yazıp giriyorum, tam kuruluma başlayacağım, kurulumun bitmesine 2 dakika kala reboot oluyor. Neyse, kurduğum yerden Boot edeyim diyorum bu sefer de Mac'in bu sürümü hasarlı diyor. Tekrar indirip USB'ye yazın demeyin lütfen 5 defa indirdim, TransMac ile de denedim, Rufus ile de.

Rufus demişim, Win32 Disk Imager.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda ki birçok konuyu okudum. dediklerinizi yaptım, 5 defa indirip farklı USB'lere koydum gerek 2.0 gerek 3.0, BIOS ayarlarını yaptım ama kurulun bir türlü tamamlanmadı. kurulum ekranına gelene kadar zaten sorunlar yaşıyorum. terminalde date yazıp giriyorum, tam kuruluma başliicam kurulumun bitmesine 2 dakika kala reboot oluyor ne ise kurduğum yerden Boot edeyim diyorum. Mac'in bu sürümü hasarlı diyor, ve tekrar indirip USB ya yazın demeyin lütfen 5 defa indirdim, transmac ile de denedim Rufus ile de.

Rufus demişim ein32imager.
Tamam, OpenCore ile tekrar dene.
@EmjanFx ilk öncelikle sistem bilgilerini yaz. Sistem bilgilerine göre OpenCore config dosyası önereceğim.

Geri
Yukarı