High Sierra Wi-Fi gözükmüyor

Zaten öncesinde veri depoladığım Hard Disk'lerimden birinde çalıştırdığımı ama hangi kext dosyalarını kullandığımı belirtmediğimi yazmışım. @claus kullandığı kext dosyalarını bulamazsa ben size belirtirim.

Wi-Fi kartım bu şekilde. Wi-Fi'yi nasıl çalıştırabilirim?
Qualcomm atheros AR956X Wireless network adapter.

Aynı sorunu bende yaşamıştım çözemeyince Windows'a geri döndüm.
Wi-Fi kartım bu şekilde. Wi-Fi'yi nasıl çalıştırabilirim?
Qualcomm atheros AR956X Wireless network adapter.

Belki bir alternatif olacak ama telefonunuzun ayarlarından USB ile ağ aktarım vb. ikonunu açın USB ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın işe yarayacaktır.

Bu aralar çok aktif olamıyorum. Vakit buldukça giriyorum🙂
Mediafire hesabımda duruyormuş.
S/L/E içinden IO80211Family.kext ve varsa IO80211FamilyV2.kext dosyalarını sil. Rebuild Caches yap bir kext yükleme aracı ile.
IO80211Family_ATH.kext dosyasını S/L/E içine yükle ve rebuild caches yapmayı unutma.
ATH9KInjector.kext EFI içine işle ve OC kullanıyorsan Config dosyasına işlemeyi unutma.

Bu aralar çok aktif olamıyorum. Vakit buldukça giriyorum🙂
MediaFire hesabımda duruyormuş.
S/L/E içinden IO80211Family.kext ve varsa IO80211FamilyV2.kext dosyalarını sil. Rebuild caches yap bir kext yükleme aracı ile.
IO80211Family_ATH.kext dosyasını S/L/E içine yükle ve rebuild caches yapmayı unutma.
ATH9KInjector.kext EFI içine işle ve OC kullanıyorsan Config dosyasına işlemeyi unutma.

Evet hocam benim kullandıklarım bunlar idi Mojave üzerinde bunlar sayesinde çalıştırmıştım. Teşekkürler Big Sur kurduktan sonra kullanacağım.

Geri
Yukarı