Hikaye bazlı oyun önerisi

Persendirian

Hectopat
Şu an da Apex LoL worlds of warship ve Dying Light oynuyorum, bunlardan sıkılmaya başladım. Hikaye bazlı açık dünya öncelikli olarak oyun arıyorum. Sistemim kaldırdığı birçok oyunu oynadım. Sistemim i7 6500u GTX 950M GDDR5 4 GB 2133 1x8GB RAM.
Oynadığım oyunlar hatırladığım kadarı ile;
Left 4 Dead 1-2
Crysis.
Assasin Creed serisi.
Mafia serisi.
GTA serisi.
Dead ısland.
CoD 1-2-4-5
CoD bo 1-2
CoD ww2.
Battlefield 1 remake.
Batflefield serisi.
Zombiu.
The Walking Dead serisi.
Dying Light.
Witcher serisi.
Far Cry serisi.
Batman archam.
Sniper Elite.
The Long Dark.
Vampyr.
Max Payne serisi.
Portal 1-2
Hl 1-2-2.1-2.2
Black Mesa.
The darkness 1-2.
Tomb Raider.
The breau.
Grid 2.
Lost daughter.
NFS serisi.
Önerilere açığım yarış oyunları pek sevmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an da Apex LoL worlds of warship ve Dying Light oynuyorum, bunlardan sıkılmaya başladım. Hikaye bazlı açık dünya öncelikli olarak oyun arıyorum. Sistemim kaldırdığı birçok oyunu oynadım. Sistemim i7 6500u GTX 950M GDDR5 4 GB 2133 1x8GB RAM.
Oynadığım oyunlar hatırladığım kadarı ile;
Left 4 Dead 1-2
Crysis.
Assasin Creed serisi.
Mafia serisi.
GTA serisi.
Dead ısland.
CoD 1-2-4-5
CoD bo 1-2
CoD ww2.
Battlefield 1 remake.
Batflefield serisi.
Zombiu.
The Walking Dead serisi.
Dying Light.
Witcher serisi.
Far Cry serisi.
Batman archam.
Sniper Elite.
The Long Dark.
Vampyr.
Max Payne serisi.
Portal 1-2
Hl 1-2-2.1-2.2
Black Mesa.
The darkness 1-2.
Tomb Raider.
The breau.
Grid 2.
Lost daughter.
NFS serisi.
Önerilere açığım yarış oyunları pek sevmiyorum.

Red Dead Redemption 2 muazzam bir oyun.

Bende en başta sevmem diye düşündüm ancak düşük bir sistemim olduğundan ve oynayacak oyun bulamadığımdan oynamıştım ve çok güzeldi bence denemelisin ama sen bilirsin.
Tavsiyen için teşekkür ederim. Aklımda onlarda o oyunları bitirdikten sonra bu tarz oyunlara deneme şansı vereceğim.

Hocam selamlar, The Elder Scrolls serisini oynamadıysanız şiddetle öneririm. Özellikle hikayesiyle sizi içine çekecek tarzda bir seri. Benim tavsiyem: hikayesini biraz önceden okuyarak evreni / çevresi ve ırkları hakkında biraz ön bilgi sahibi olmak. Bu sitede 2 parçaya ayırmış ve tamamen Türkçe kaynak:

The Elder Scrolls Tarihçeleri - Bölüm 1
The Elder Scrolls Tarihçeleri - Bölüm 2

Sonrasında dilerseniz Morrowind'den dilerseniz Oblivion'dan dilersen de Skyrim'den başlayabilirsin. Malum Skyrim en popüler ve göze hitap eden oyunu olduğu için güzel bir deneyim olabilir modlar ve DLC'leri ile. Ancak indirimden almanı öneririm gerek Steam gerek ise başka yerlerde 30-40TL'ye kadar düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı