Hikaye Bazlı Oyun Tavsiyesi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi günler. Şöyle, The Last of Us tarzında PC'de oyun yok mu oynayabileceğimiz? Loot yapmalı, bir yandan hayatta kalmalı, en önemlisi hikayesi güzel olan :D

Metro serisi. TLoU gibi post-apocalyp bir evrende geçiyor. Zombi yerine mutasyona uğramış canlılar var.
Bütün seriyi oynadım hocam.
Far Cry serisi öneririm.
FarCry 3 ve 4 oynadım hocam 4'ü yarısında bıraktım. Aşırı sıkıcı. Hep aynı şeyleri yapıyoruz oyunda.

Cyberpunk deneyebillirsin hikayesi gayet benim hoşuma gitti ve karakter tasarımları.
Hocam o oyunu ilk önce crack indirmiştim daha sonra orjinal almak için, lakin sistemimde fena halde kastığı için silmiştim. Sistemim;

NVIDIA GTX 1650
Intel i5 9300H
DDR4 16GB RAM

Bütün seriyi oynadım hocam.

Far Cry 3 ve 4 oynadım hocam 4'ü yarısında bıraktım. Aşırı sıkıcı. Hep aynı şeyleri yapıyoruz oyunda.

Hocam o oyunu ilk önce crack indirmiştim daha sonra orijinal almak için, lakin sistemimde fena halde kastığı için silmiştim. Sistemim;

NVIDIA GTX 1650.
Intel i5 9300H.
DDR4 16 GB RAM.

Şimdi sende bir de Acer Nitro 5 vardır :D

Beyond two souls,detroit become human,heavy rain..

Lenovo Ideapad L340 cihazım :D

Şöye deyim FSR fillan acıp oynadım 60-40 FPS arasında takıldım grafikleri patates yapsam yüksek FPS alırdımda neyse oyunun 2-3 yan görevi sıkıcı geldi çok kasarsa PC de git GeForce NOW'da oynarsın 30 dk lık 2 sefer fillan denedimde arkadaşım VPN ile girip 1 saat takılıyor oyun gayet iyiydi benim için.

NVIDIA GTX 1650
Intel i5 9300H (Turbo Kapalı)
DDR4 8 GB RAM

84 saatim var oyunda 6 farklı sonu ve tüm yan görevleri yaptım şimdi can sıkıntısına ncpd görevleri yapıyorum boş iş onlar hikaye yok sadece adam öldürüyon vs. Yeni DLC 2023'te gelecek denilmişti en son.

Yeni konular

Geri
Yukarı