Hikaye oyunu önerisi

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hikaye oyunları çok hoşuma gidiyor ama hepsini oynayamıyorum bilgisayarımın kaldırdığı kadarını oynadım. Ama varsa bildiğiniz güzel hikaye oyunları yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher® 3: Wild Hunt, Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Hades, Hitman: Absolution, Assassin's Creed 2, Sleeping Dogs, Grand Theft Auto IV, Bully

Sistem özellikleri neler? Arama çubuğuna dxdiag yazıp ekran ve sistem kısmını at.

Bilgisiyarın ne
lenovo i5 geforce 820m 8gb bellek far cry 4 dü yüklemiştim 30 fps alıyordum ama hikaye oyunu gibi değildi yani far cry 3'teki zevki vermiyordu o yüzden sildim watch dogtdada 20 fps alıyordu onuda sildim ama sen güzel bildiğin oyunları söylersen kaldırsada kaldırmasada denerim ben
1. oynunu çok oynadım fakat sarmıyor artık max payne
The Walking Dead
3.sezonuda bitirdim 4. sezonuda oynamak istiyorum ama indirmek için site bulamadım. Bir sitevarsa 4.sezonun ve trkçe yamasının site ismini verir misin?
The Walking Dead
3.sezonuda bitirdim 4. sezonuda oynamak istiyorum ama indirmek için site bulamadım. Bir sitevarsa 4.sezonun ve trkçe yamasının site ismini verir misin?
Sistem özellikleri neler? Arama çubuğuna dxdiag yazıp ekran ve sistem kısmını at.
xd.PNG
2.PNG

böyle kanka özellikler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı