Hikaye tarzı AAA+ oyun önerisi

Furkan___

Hectopat
Makaleler
1
Hikaye tarzı yüksek bütçeli oyun önerileriniz nelerdir? Türkçe yama ya da Türkçe desteği olan oynadığım saatleri kaliteli eğlenerek geçirebileceğim oyunlar önerir misiniz? Sistem konusunda sıkıntı yok. 1080p her oyunu açar. Her gün 2 saat oynayacağım. 2 saatin hakkını verecek, kaliteli, ders dışında bağımlılık yapmadan 30-150 saatte biten oyun önerilerinizi bekliyorum. Bu arada pahalı oyunlar ve ucuz oyunlar diye ayırırsanız sevinirim.

Pahalı:
RDR2.
Cyberpunk 2077.
(Gönlüm fakir herhalde aklıma başka gelmedi)
Ucuz:
Batman Arkham serisi.
BioShock serisi (indirimde)
Wolfenstein serisi.
Witcher 3
Bunun haricinde Game Pass alıp hem EA Play'i hem e bir sürü güzel oyuna erişimi sağlayabilirsiniz.

Hikaye tarzı yüksek bütçeli oyun önerileriniz nelerdir? Türkçe yama ya da Türkçe desteği olan oynadığım saatleri kaliteli eğlenerek geçirebileceğim oyunlar önerir misiniz? Sistem konusunda sıkıntı yok. 1080p her oyunu açar. Her gün 2 saat oynayacağım. 2 saatin hakkını verecek, kaliteli, ders dışında bağımlılık yapmadan 30-150 saatte biten oyun önerilerinizi bekliyorum. Bu arada pahalı oyunlar ve ucuz oyunlar diye ayırırsanız sevinirim.

Assassin's Creed Origins, Odyssey ve Valhalla'ya bakabilirsiniz.

Pahalı:
RDR2.
Cyberpunk 2077.
(Gönlüm fakir herhalde aklıma başka gelmedi)
Ucuz:
Batman Arkham serisi.
BioShock serisi (indirimde)
Wolfenstein serisi.
Witcher 3
Bunun haricinde Game Pass alıp hem EA Play'i hem e bir sürü güzel oyuna erişimi sağlayabilirsiniz.
Game pass deki kaliteli oyunları sayarmısın.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition kesinlikle oynamanı tavsiye ediyorum. Steam'de indirime girince fiyatı 33 TL'ye düşüyor. GTA 4 ve ek paketleri var ek paket dediğime bakmayın ana oyun gibiler. Hikayeleri çok iyi.

Game Pass'deki kaliteli oyunları sayar mısın?

Gears 5
Skyrim.
Fallout 4
Wolfenstein 1
Control.
Doom Eternal.
Titanfall 2 (EA Play ile)
Halo the masterchief Collection (5 oyun var)
A plague tale.
Hellblade.
NieR:Automata™
Dragon Age'ler.
Daha bir sürü vardır. Ben oynayabildiklerimi yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı