Hikaye yazabileceğim platform önerisi

Wattpad'ın kitlesi hakkında yorumunuza katılıyorum. Tüm sıkıntılara rağmen ben Wattpad üzerinde paylaşımlar yapmaya devam etmekteyim ama değmiyor açıkçası. O sitenin kitlesi saçma sapan türk dizileri mantığında yazılan aşk ve ihtiras üzerine ve ergence hikayeleri okumayı daha çok tercih ediyor. Sıkıntı zaten Türkiye platformunda aslında sitenin. Arkadaşların dediği gibi bende aktif olduğum forumlar üzerinden yazıyorum. Sende deneyebilirsin ama başlarda çok fazla bir ilgi bekleme. Sen yazmaya devam et sadece. İstikrarını koru ve zamanla oturursa oturur.

Wattpad'ın kitlesi hakkında yorumunuza katılıyorum. Tüm sıkıntılara rağmen ben Wattpad üzerinde paylaşımlar yapmaya devam etmekteyim ama değmiyor açıkçası. O sitenin kitlesi saçma sapan türk dizileri mantığında yazılan aşk ve ihtiras üzerine ve ergence hikayeleri okumayı daha çok tercih ediyor. Sıkıntı zaten Türkiye platformunda aslında sitenin. Arkadaşların dediği gibi bende aktif olduğum forumlar üzerinden yazıyorum. Sende deneyebilirsin ama başlarda çok fazla bir ilgi bekleme. Sen yazmaya devam et sadece. İstikrarını koru ve zamanla oturursa oturur.
Normalde Wattpad'e yazmayacaktım, fakat şartlar bunu gerektirdi. Zaten ün falan son hedefim. Okunmazsa da kalsın öyle, en azından tecrübe olur.

Bu aralar sevdiğim videoların yorum kısmına canım sıkıldıkça hikaye yazıyorum, fakat bu kadarı pek yeterli değil. Hem neredeyse kimse görmüyor, hem de biraz tuhaf duruyor. Bunu yapabileceğim belirli bir' platform var mı? (Wattpad önermeyin, oraya animeciler kamp kurmuş. Kafamı nereye çevirsem 3-5 anime görüyorum.)
Bu arada yazdığım bir' tane hikayeyi görmek isterseniz bu videonun yorumlarında bulabilirsiniz. Tabii bulabilirseniz...
Zamanın ötesinden gelen edit.
İncisözlük üye alımı açıldı, benim nick cicikuscapo.

Yeni konular

Geri
Yukarı