Hikayeli FPS oyunu tavsiyesi

Bahsettiğiniz şey CoD'da "Captain Price" ve birkaç takım arkadaşıyla beraber operasyonlara gitmek ya da sürekli yanınızda olmasa da çok daha derin bağlar kurduğunuz "Wolfenstein The New Order"daki hemşire "Anya Oliwe" :) gibi bir şey mi?

O oyunları hiç oynamadım maalesef bilmiyorum.

Nasıl tarif edeceğim bilmiyorum. Bütün oyun zamanında yanımızda kalıp bizimle savaşan, ciddi anlamda bağ kurucağım bir takım/kişi olan bir oyun arıyorum. Çok iyi tarif edemedim, nasıl diyeceğimi bilmiyorum çünkü.
Tam tarif ettiğin oyunu biliyorum. TitanFall 2
Oynayanlar neyden bahsettiğimi anlamıştır :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynayanlar neden bahsettiğimi anlamıştır :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu sistem oynatır mı acaba?
3400G
8x2 3200 MHz
Vega 11
Ve oyunun türkçe yaması var mıdır?

Oynayanlar neyden bahsettiğimi anlamıştır :D

Titanfall 2 bir efsanedir. Aynı zaman da benim en sevdiğim FPS oyunudur.

Nasıl tarif edeceğim bilmiyorum. Bütün oyun zamanında yanımızda kalıp bizimle savaşan, ciddi anlamda bağ kurucağım bir takım/kişi olan bir oyun arıyorum. Çok iyi tarif edemedim, nasıl diyeceğimi bilmiyorum çünkü.

CoD MW2
CoD MW.
Metro serisi.
CoD WW II.
Gayet güzel oyunlar dostum hepsini oynadım ve gayet eğlendim umarım sende deneyimleyebilirsin

Siz oyun aramıyorsunuz Call of Duty oyununun ismini arıyorsunuz :D CoD Modern Warfare serisini bitirebilirsiniz.

Geri
Yukarı