Hikayeli FPS oyunu tavsiyesi

Nasıl tarif edeceğim bilmiyorum. Bütün oyun zamanında yanımızda kalıp bizimle savaşan, ciddi anlamda bağ kurucağım bir takım/kişi olan bir oyun arıyorum. Çok iyi tarif edemedim, nasıl diyeceğimi bilmiyorum çünkü.

CoD olur ama sonra üzülürsün, şimdi spoiler yeme diye diyorum.

Kesinlikle deneyin yalnız grafikleri ultraya almayın yoksa oyunu slayt gibi oynarsınız. O kadar yıllık oyun makineyi ağlatıyor :D.
Remastered (sanırım böyle yazılıyordu) ve orjinal oyun arasında fark var mıdır?
Titanfall 2 gibi gelecekte geçiyor sanırısam görünmez falan olabiliyoruz severim büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Remastered (sanırım böyle yazılıyordu) ve orijinal oyun arasında fark var mıdır?

Renastered ilk oyunun aynısı. Sadece grafikler daha iyi ve RTX ekran kartın var ise raytracing destekliyor. Ayrıca 2. ve 3. oyunuda oynamanı tavsiye ederim. Hikaye bağlı sayılır ve hepsi birbirinden güzel 😍
Remastered (sanırım böyle yazılıyordu) ve orijinal oyun arasında fark var mıdır?
Titanfall 2 gibi gelecekte geçiyor sanırısam görünmez falan olabiliyoruz severim büyük ihtimalle.

Siz oyunda süper askersiniz diyelim. Üstünüzdeki nano kıyafet denen şey sayesinde özellikleriniz oluyor. Bunlar görünmezlik, süper zıplama, süper hız ve süper koruma gibi özellikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı