Hikayeli oyun için isim önerisi

Hocam devamı şöyle olabilir:
Aradan bir hafta geçer. Mehmet'in tekrar yemek ve suyu bitmiştir. Artık gördüğü halisünasyonlar yüzünden iyice baş ağrısı çekmeye, kendi kendine konuşmaya başlamıştır. Sonra yemek ve su almak için şehre iner. Kendine tekrar yemek ve su bulup sığınağa giderken karşısına askerler çıkar ama daha Mehmet'i görmemişler. Mehmet aralarından gizlice geçmeye çalışır ama askerler fark eder ve Mehmet çatışmaya girer. Çatışmayı kazanan Mehmet, sığınağa dönerken yolda küçük bir kız çocuğu bulur. Onu aynı kızına benzeten Mehmet onu Mehmet neden burada olduğunu sorar. Kız ailesinin öldüğünü söyler. Mehmet kızı yanına alır ve sığınağa giderler. Sığınakta kalırken birden askerler tarafından sarılırlar. Askerler teslim olmalarını söyler ama Mehmet teslim olmaz ve askerlere ateş açar. Askerler çok kişidir. Durmalarını yoksa ateş edeceklerini söylerler. ( burada ateşi kesmek ya da kesmemek oyuncunun elindedir.) Eğer ateşi keserse askerler onları esir alacak, ateşi kesmez ise askerler ateş açacak ve Mehmet'in ölme şansı artacak. Devamında ateşi keserse askerler tarafından esir alınır ya da ateşi kesmez ise askerlerle savaşa girer. Kaçarlar. Savaşa girerlerse askerlerden kaçarlar ve kurtulmaya çalışırlar ve kurtulurlar. Ama eğer ateşi keserlerse askerler esir alıp kendi bölgelerine götürür. Ve orada esir alınıp bir süre sonra idam edilirler. Esir düşerler ise bir kaçış planı yaparlar.
Hocam hikayeyi isterseniz devamını getiririm.

Ayrıca verdiğim hikayeyi kullandığınız için teşekkür ederim. Başka bir oyun için hikaye lazım olursa açtığınız konuya etiketleyin. Verdiğim hikayeyi kısa zamanda yazmıştım o yüzden biraz kötü olmuş olabilir.

Hocam hikayemi sevdiğinizi gördüğüme sevindim.
miracaydogmus72@gmail
Hocam isim önerim hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten dalga olsun diye söylemedim.
Hocam güzel ama hikayeyle biraz oynadım ve darbe havası oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı