Hikayeli oyun önerisi

Eğer grafik takıntın yoksa Devil May Cry HD Collection + 4 + 5 (4 ve 5 çok iyi değil ama onlar da mekaniğinden dolayı gayet iyi oynanabilir) bakabilirsin.

Crysis serisi olabilir. Re 4 - 5 (4'ün Remake'i bu yıl gelecek gibi söylentiler var) olabilir. CoD 2 olabilir. Eğer zor istersen Dark Souls olabilir (hikayesi var). Dishonored Definitive ve 2 olabilir.

Bunlar çizgisel hikaye oyunları. RPG olarak da the Elder Scrolls ile Fallout serilerine bakmanı kesinlikle öneririm. Özellikle Elder Scrolls'da sadece Skyrim'i çok övdüklerinden fakat deneyip beğenmeyip sildiysen kesinlikle oyun öncesi hikayesini öğrenip veya önceki oyunlarını oynayıp yeniden başlamanı öneririm. Tabii RPG sana hiç hitap etmiyorsa o ayrı.

Metro 2033 kesinlikle.

Oynadım hocam.

Detroit: Become Human.
Life is Strange serisi.
RDR2.
GTA IV.
Metro serisi.
TWD serisi.

Detroit Become Human'a bakacağım hocam sağ olun.

Eğer grafik takıntın yoksa Devil May Cry HD Collection + 4 + 5 (4 ve 5 çok iyi değil ama onlar da mekaniğinden dolayı gayet iyi oynanabilir) bakabilirsin.

Crysis serisi olabilir. Re 4 - 5 (4'ün Remake'i bu yıl gelecek gibi söylentiler var) olabilir. CoD 2 olabilir. Eğer zor istersen Dark Souls olabilir (hikayesi var). Dishonored Definitive ve 2 olabilir.

Bunlar çizgisel hikaye oyunları. RPG olarak da the Elder Scrolls ile Fallout serilerine bakmanı kesinlikle öneririm. Özellikle Elder Scrolls'da sadece Skyrim'i çok övdüklerinden fakat deneyip beğenmeyip sildiysen kesinlikle oyun öncesi hikayesini öğrenip veya önceki oyunlarını oynayıp yeniden başlamanı öneririm. Tabii RPG sana hiç hitap etmiyorsa o ayrı.

RPG bana hitap etmiyor ve Skyrim serisinin oynanışı vasatın da bayağı bayağı altı ondan sevemedim bir türlü. Devil May Cry'a bakacağım sağ olun.

Days Gone.
God of War.

2'sini de oynadım hocam.

Brothers: A Tale of Two Sons öneririm. Mutlaka deneyin. Hikayesi, tarzı, müzikleri, sürükleyiciliğiyle oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.

Hikaye ağırlıklı oyun arıyorum. Oynadıklarım.
RDR2 beyond Two Souls Mafia serisi metro serisi BioShock serisi GTA 4 Days Gone medium AC serisi A Plague Tale: Innocence Watch Dogs Legion.

Eki Görüntüle 1381246

Not: Sistemim tüm oyunları kaldıracak durumda.

Hazır indirim varken Final Fantasy XV Windows Edition öneririm hocam. Devil May Cry 4 ve 5'te çok iyi oyunlar.

Geri
Yukarı