Hikayeli oyun önerisi

Enes tkl

Centipat
Daha fazla  
PC'yi yeni aldığım için birçok eski oyunu oynamadım bana önerebileceğiniz offline da oynanabilecek daha çok hikaye tarzlı oyun önerir misiniz? Şu an Tomb Raider, metro serisi Portal 2, Dying Light ve The Witcher 3 indirdim başka önerebileceğiniz oyun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
dying light ın ilk oynunu oynamadıysanız kesinlikle oynamalısınız ayrıca bir epic hesabınız yoksa açmanızı tavsiye ederim orda güzel hikayeli oyunlar beleşe gelebiliyor

Forest ve grounded de oynayabilirsiniz ikisi de benzer bir oynayış sunuyor diye biliyorum.

Witcher 3 mükemmel seçim DLC leri de oynamayı unutmayın. Baronu geçene kadar sıkılabilirsin ama dayanın çok iyi bir oyun.

Yakuza Serisini öneririm oynanış sırası ; Yakuza 0 , Yakuza kiwami , kiwami 2 , remastered 3 , 4 , 5 ve 6. oyun ( 7 de varda hikaye başka orda saymadım o yüzden.)

Mass Effect Serisi. ( Mükemmeldir. Oynadığım en iyi hikayeli oyunlardan. Ve alanında tek başka böyle uzay konulu oyun görmedim film gibi.)

RDR 2 Witcher 3 God of War.

Metro Exodus bu sabah aldım. Tavsiye ederim. Grafiklerinin yanında akıcı bir hikaye ve muazzam derecede detay seviyesi var RDR2 kadar detay yok ancak tatmin edecektir.

Dying Light'ın ilk oynunu oynamadıysanız kesinlikle oynamalısınız ayrıca bir Epic hesabınız yoksa açmanızı tavsiye ederim orada güzel hikayeli oyunlar beleşe gelebiliyor.

Forest ve grounded de oynayabilirsiniz ikisi de benzer bir oynayış sunuyor diye biliyorum.

Sea of Thieves'i, Raft'ı da önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı