Hikayeli oyun önerisi

KYOSHI

Hectopat
Daha fazla  
Güzel ve sürükleyici hikayesi olan oyun arıyorum oynadığım oyunlar:
-RDR2
-Cyberpunk 2077.
-Miles Morales.
-Spider-Man Remastered.
-GoW
-GTAV
-Uncharted 4
-CoD MW2 Remastered.
-a Way Out.
-Resident Evil Village.
Oynadığım oyunlar benim sevdiğim tarzda fakat başka türde oyunlar denemek isterim sistem ve fiyat fark etmez.

Son düzenleme:

Beyond Two Souls'un video serisini çok yakın zamanda izlemiştim oynamak sararmı bilmiyorum MW3üde oynadım yazmayı unutmuşum Life is Strange'ye göz atacağım.

Mafia serisini oynayın.

Oynamak istediğim bir seri herkes öneriyor teşekkürler.

Eğer uzun soluklu istiyorsanız Witcher serisi olabilir.Onun dışında Bioshock ve Metro serisini tavsiye ederim.

Tomb Raider'i hatta serisini öneririm çok güzel.

Son zamanlarda beğenerek oynadığım bir oyun olarak L.A. Noire önerebilirim. Bu tarz ilginizi çekiyorsa gerçekten güzel bir oyun ve bölümlerin hikayeleri de sürükleyici.

Tomb Raider 2013, Rise of TR ve Shadow of TR.

Uncharted sevdiysen mutlaka oynamalısın.

TR serisini deneyeceğim teşekkürler.

Eğer uzun soluklu istiyorsanız Witcher serisi olabilir. Onun dışında BioShock ve metro serisini tavsiye ederim.

Witcher 3'ü 1 saat oynayıp sildim beni fazla sarmadı fakat metro serisi güzele benziyor oynayacak oyun listesine eklendi.

Son zamanlarda beğenerek oynadığım bir oyun olarak l. A. Noire önerebilirim. Bu tarz ilginizi çekiyorsa gerçekten güzel bir oyun ve bölümlerin hikayeleri de sürükleyici.

Aslında dedektiflik içeren oyunları denemek istiyorum Disco Elysium'u bitirdikten sonra deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı