Hikayeli oyun önerisi

Alıntılamaya üşendim onun için tek tek cevap veriyorum.

Çağan kardeşimiz doğru demiş evet maalesef. 😅 (CoD'dan nefret ederim adam öldürüp çıkıyoruz)

Heavy Rain ve Beyond: Two Souls korku oyunu değilse oynayacağım Detroit'e bakacağım

Just Cause 3 ve 4 deneyeceğim bugün 4'ü ücretsiz olacak Epic Games'te

Life is Strange'de bakacağım.

Mafia 2 maalesef hiç beğenmedim 1 saatlik oynamıştım.

Gears of War'da düşüneceğim.

Half Life'ın 1. oyununda korkuyordum ben ya bilmiyorum ki napsak şimdi, gündüzde aynı gece'de aynı. :)

Gears of War serisi, Medal of Honor serisi, Crysis serisi, Bulletstorm FCEdition, Alien vs Predator serisi, Get even, Singularity, Resident Evil serisi, Dead Space serisi.
Grafiğe önem veriyorum.
Life is Strange'de gidip geliyorum ya.
Bioshock serisi(pek hikaye yoktur)
Grafiğe önem veriyorum.
Life is Strange'de gidip geliyorum ya.
Gerçekten hikayeli bir oyun arıyorsan Get Even derim. Sonunda ağladığım tek oyun. Müthiş bir kurgusu var.

Oyun kültürünü sonradan kazanmaya çalışıyosunuz ama burada arkadaşların verdiği cevapların hiçbirini beğenmiyor, bir de üstüne zevkim bu falan diyorsunuz. Aslına bakarsanız zevkiniz LoL, CS:GO, R6 ise; hikayeli oyun önerisi diye konu açmanız, size hiçbir fayda sağlamayacak. Çünkü oyun dünyasından bir habersiniz ve söylenen şeyleri dinlemeyip kendi bildiğiniz şekilde devam ediyorsunuz. Call of Duty gibi bir oyun serisi son yıllarda biraz afallasa da "vuruyoruz çıkıyoruz" diye bir tabiri hak eden bir yapım değil. Afedersiniz LoL'de ne yapıyorsunuz? CS:GO'da ne yapıyorsunuz? R6'da ne yapıyorsunuz? Bir dönem çıkan sinematik oyunların Call Of Duty oyunundan esinlenerek çıktığını biliyor musunuz? Ha tabi ya onlarda rank sistemi var. E önerilen oyunların çoğunda multiplayer var zaten. Torrent kullanıyorsanız zaten bunu anlamanızı beklemiyorum. Her neyse kendinize iyi bakın.

Oyun kültürünü sonradan kazanmaya çalışıyosunuz ama burada arkadaşların verdiği cevapların hiçbirini beğenmiyor, bir de üstüne zevkim bu falan diyorsunuz. Aslına bakarsanız zevkiniz LoL, CS:GO, R6 ise; hikayeli oyun önerisi diye konu açmanız, size hiçbir fayda sağlamayacak. Çünkü oyun dünyasından bir habersiniz ve söylenen şeyleri dinlemeyip kendi bildiğiniz şekilde devam ediyorsunuz. Call of Duty gibi bir oyun serisi son yıllarda biraz afallasa da "vuruyoruz çıkıyoruz" diye bir tabiri hak eden bir yapım değil. Afedersiniz LoL'de ne yapıyorsunuz? CS:GO'da ne yapıyorsunuz? R6'da ne yapıyorsunuz? Bir dönem çıkan sinematik oyunların Call Of Duty oyunundan esinlenerek çıktığını biliyor musunuz? Ha tabi ya onlarda rank sistemi var. E önerilen oyunların çoğunda multiplayer var zaten. Torrent kullanıyorsanız zaten bunu anlamanızı beklemiyorum. Her neyse kendinize iyi bakın.
Tomb Raider serisini bitirdikten sonra ben böyle oldum. Hiçbir oyunu beğenmiyorum LoL CS:GO felan oynamıyorum R6 arada giriyorum, Torrent kullamıyorum Call Of Duty oyununu sevmiyorum çünkü aksiyon askerî oyunlar sevmem.

Max Payne serisi, gears of war serisi, *sleeping dogs*. *Spec Ops The Line*, bir arkadaşın daha varsa A Way Out, Hellblade senua's sacrifice, a plague tale innocence, brother a tale of two sons, Batman Arkham City, asylum. What remins of edith finch, Detroit Become Human, fahreneit, alan wake, AC 2, Mafia 1-2 ( ilk oyunun mekanikleri artık eskidiği için daha çok 2),GTA 4 ve GTA 4 gay tony.Halo Reach

Geri
Yukarı