Hikayeli Oyun Önerisi

Geralt Icepoty

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun tavsiye edin. Açık dünya, RPG, MMORPG falan fark etmez hepsi olur. Bütçe, sistem vb. sıkıntıları yok. Hikayeli, oturunca böyle sevebileceğim oyunlar olsun lütfen. Teşekkürler.

Alıntıyı okuyun:
Bulmaca oyunu seviyorsanız The Franz Kafka Videogame oyununu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatı şu anda 1.35 falan olması lazım. Ben de Steam cüzdanda arta kalan parayla aldım. Oyun Franz Kafka ile ilgili ve onun eserlerindeki karakterleri içeriyor. Ben de daha yarısını bitirdiğim için tam yorum yapmayayım. Şahsen ben bulmaca tarzı oyunları pek sevmeyen ve oynamayan birisiyim ama bu oyun başka. Oyun Türkçe dil destekliyor bu da başka bir artısı. Oyunun bana göre 2 eksisi var 2-3 saat oynama süresine sahip olması ve bazı bulmacaların ingilizce kelimelerle ilgili oluşu. Şöyle 2-3 saat keyifli bir zaman geçireyim diyorsanız 1.35 tl'ye fazlasıyla değiyor doğrusu. Oyunun müziklerini de beğendim çok güzel bir his uyandırıyor. Tabii bu yorumlar fiyatı 1.35 iken geçerli indirimsizken pahalıya denk geliyor ve alınmaz.
Steam linki:

Öneri olarak şunu öneririm;

Detroid:Become Human

Çok güzel bir oyun (bence). Öneririm.

Hikayeli olup olmadığını bilmiyorum ancak The Forest ve Sea Of Thieves'de önerebilirim.

Geri
Yukarı