Hikayeli oyun oynayamamak

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Selam uzun zamandır kötü bir laptop kullandığım için sürekli LoL Valorant tarzı Online oyunlar oynadım ki o tür oyunlarda başarma hissiyatı daha iyi lansediliyor dereceli sistemi vs. geçtiğimiz 5-6 ay önce sistem aldım her oyunu en iyi şekilde oynuyorum 2K monitör aldım Steam'de kütüphanem gayet güzel 100'u aşkın oyun var ve sağlam oyunlar ama bir türlü bir oyunun başına geçip baslayamiyorum. Maksimum 20-30 dakika oynuyorum sonra tekrar LoL oynuyorum. Bunu nasıl asabilirim? LoL arkadaşlarla güzel oluyor dengeli tutmak istiyorum ama basaramiyorum.

Bende de böyle ya sistemim sayesinde oynayamayacağım oyun yok ama offline, hikayeli oyun oynayamıyorum başlasam bitirmeden bırakıyorum.

Bence ikinizin de hikayeli oyun için bir hype'ı yok. Size tavsiyem başlamak istediğiniz oyunun hikayesini bir dinleyin spoiler endişeniz yoksa. Ben sırf Metro serisine hikayesini övdükleri için başladım. İncelemelerine göz atın ki biraz hypelanın.

Bende de tam tersi durum var. Hikayeli oyun oynuyorum ama online oyunları hiç oynayamıyorum. Konusu olmayan oyunlar bana sıkıcı geliyor.

Lol kanserdir lol oynadığın dönemlerde diğer şeyler zevk vermez çok adrenalin salgılanır vucudunda zamanin nasil gectiğini ne yaptiğını falan anlamazsın o adrenalini ararsın her şeyde.lolu bırakın hocam

LoL kanserdir LoL oynadığın dönemlerde diğer şeyler zevk vermez çok adrenalin salgılanır vucudunda zamanin nasıl gectiğini ne yaptiğını falan anlamazsın o adrenalini ararsın her şeyde. LoL'u bırakın hocam

Hocam bırakılmıyor ki arkadaşlarla ortak oynadığım oyun olarak giriliyor maalesef

Nasıl zevk alıyorsanız o oyunu oynayın. Ben RDR2 çok fazla tavsiye ettikleri için ve oyuna zam gelecek dedikleri için almıştım hiç salmadı beni özellikle Online kısmı çok kötüydü.

Bence ikinizin de hikayeli oyun için bir hype'ı yok. Size tavsiyem başlamak istediğiniz oyunun hikayesini bir dinleyin spoiler endişeniz yoksa. Ben sırf Metro serisine hikayesini övdükleri için başladım. İncelemelerine göz atın ki biraz hypelanın.
Hocam RDR2 yi aynı şekilde aldım ama oynayamadım. Tek bitirdiğim oyun sanırım Far cry 3 çok severek oynamıştım. Çok uğraşıyorum ama bilmiyorum nasıl yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı