Hikayeli oyun tavsiyesi

Karasakal61

Hectopat
Merhaba, Online oyunlar oynamak artık haz vermemeye başlamıştı, bu yüzden tavsiye üzerine Witcher 3 oynadım ve bitirdim çok güzeldi. Şimdi yeni oyun tavsiyesi istiyorum. Hikayesi ve grafikleri güzel bir oyun olmalı ve PC platformunda olmalı.

Merhaba, Online oyunlar oynamak artık haz vermemeye başlamıştı, bu yüzden tavsiye üzerine Witcher 3 oynadım ve bitirdim çok güzeldi. Şimdi yeni oyun tavsiyesi istiyorum. Hikayesi ve grafikleri güzel bir oyun olmalı ve PC platformunda olmalı.

Detroit: Become Human, kesinlikle alınması gereken oyunlar sırasında 1 numaradır.

Watch Dogs güzel ama 1 güzel 2 değil.

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris
Bazılarının hikayesi yok, onlara siz bakarsınız.

Geri
Yukarı