Hikayeli oyun tavsiyesi

Korona başladıktan bu yana ilk defa oynadığım ve yeniden oynadığım oyunların resimlerini bitirip sildikten sonra bir klasörde toplamaya başladım. Malum boyutları çok fazla :D

Seç birini oyna. Hepsi hikaye ve grafik bakımından tatmin edicidir. Hepsinin ortak noktası resmi veya yama olarak Türkçe dil desteğinin bulunmasıdır.

Bitirdiğim için sildiğim oyunlar.jpg

Korona başladıktan bu yana ilk defa oynadığım ve yeniden oynadığım oyunların resimlerini bitirip sildikten sonra bir klasörde toplamaya başladım. Malum boyutları çok fazla :D

Seç birini oyna. Hepsi hikaye ve grafik bakımından tatmin edicidir. Hepsinin ortak noktası resmi veya yama olarak Türkçe dil desteğinin bulunmasıdır.

Eki Görüntüle 718313
Hepsini aldın mı gerçekten yoksa korsan mı?

Hepsini aldın mı gerçekten yoksa korsan mı?
SatisFactory - Tomb Raider serisi - The Witcher 3 - TitanFall 2 - FarCry Primal - Watch Dogs 2 - Alien Isolation - Detroit Become Human - AC Odyssey - GTA 5

Bunlar orijinal oyun, gerisi korsan malesef.

-The Witcher Serisi
-Dishonored Serisi
-Batman Arkham Serisi
-SW KOTOR Serisi (Star Wars Knights of the Old Republic)
-Undertale
-Dragon Age Origins
-Mafia I ve II

Eki Görüntüle 718313

The Long Dark

Geri
Yukarı