Hikayeli oyun tavsiyesi

dksişm

Centipat
Arkadaşlar öncelikle bir ricam var, lütfen hiç Online bir şey tavsiye etmeyin nefret ediyorum Online oyunlardan 2. olarak ise RDR2, Witcher 3 gibi klasikleri önermeyin, zaten hepsini yalayıp yuttum bütçem normalde 300tl'idi fakat indirimde 180TL'ye Sekiro alacağım (from software oyunlarına hastayım) geriye 120 TL kalıyor, bu civarda tavsiyeler verirseniz sevinirim, aklımda Metro Exodus var oyunun çok kaliteli olduğunu gördüm deneyen varsa alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle bir ricam var, lütfen hiç Online bir şey tavsiye etmeyin nefret ediyorum Online oyunlardan 2. olarak ise RDR2, Witcher 3 gibi klasikleri önermeyin, zaten hepsini yalayıp yuttum bütçem normalde 300tl'idi fakat indirimde 180TL'ye Sekiro alacağım (from software oyunlarına hastayım) geriye 120 TL kalıyor, bu civarda tavsiyeler verirseniz sevinirim, aklımda Metro Exodus var oyunun çok kaliteli olduğunu gördüm deneyen varsa alınır mı?

Evet.

Metro 2033 ve Last Light oynadınız mı? Oynamadıysanız ilk önce onları oynamanızı tavsiye ederim onun dışında evet gayet iyi bir tercih olur Metro Exodus alabilirsiniz.

Metro 2033 ve last light oynadınız mı? Oynamadıysanız ilk önce onları oynamanızı tavsiye ederim onun dışında evet gayet iyi bir tercih olur Metro Exodus alabilirsiniz.

Oynadım, çok tatmin oldum cidden böyle minik bir firmanın(enis kirazoğlu'ndan hikayesini izleyebilirsiniz)böyle bir oyun yapması çok iyi bir olay yapımcılarını takdir ediyorum.

Hocam Star Wars: Jedi fallen order tavsiye ederim.

Hocam bütçem 120 TL o aşıyor birazcık, indirimde en fazla 200'e düştüğünü gördüm. Star Wars seven biri olarak EA'yı kınıyorum, cidden EA yapacağına Ubisoft yapsın ya razıyım, onlara 2023'te mi ne geçecekti geçse de adam akıllı bir şeyler görsek.

Yeni konular

Geri
Yukarı