Hikayeli oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan 399089
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 880
Eğer diğer CoD, Far Cry, AC oyunlarından birini bile oynadıysanız onun kopyası gibi geleceklerdir. Ubisoft'un sevmediğimiz, oyuncular olarak eleştirdiğimiz yönü bu zaten. O yüzden bunların içinden Kingdom Come'ı ilk deneyim etmenizi tavsiye ederim. Oynanış mekanikleri fazla eskimeden oynayın bence.
Bunun harici Undertale öneririm. Zibilyon defa duydunuz büyük ihtimal.
Ben pek sevemedim açıkçası, aksiyon tarafı çok bayık olduğu için fazla uzağa götüremedi beni, ama diyalog seçenekleri ile, hikayeye yön verebilmenin o tatmin verici hissi için; Fallout: New Vegas -
Bunların dışında Witcher oynayabilirsiniz. Ben uygun bir zaman bulamadığım için oynamadım ama(biraz da 200+ saat bir oyuna şu aralar girişmek istemediğim için) hikayesi güzel deniliyor.
Aklıma gelenler bunlar. Daha gelirse yazarım.
Bu yani.

Ubisoft yerine Unity yazmışım, dalgınlık :)

Eğer diğer CoD, Far Cry, AC oyunlarından birini bile oynadıysanız onun kopyası gibi geleceklerdir. Ubisoft'un sevmediğimiz, oyuncular olarak eleştirdiğimiz yönü bu zaten. O yüzden bunların içinden kingdom Come'ı ilk deneyim etmenizi tavsiye ederim. Oynanış mekanikleri fazla eskimeden oynayın bence.
Bunun harici Undertale öneririm. Zibilyon defa duydunuz büyük ihtimal.
Ben pek sevemedim açıkçası, aksiyon tarafı çok bayık olduğu için fazla uzağa götüremedi beni, ama diyalog seçenekleri ile, hikayeye yön verebilmenin o tatmin verici hissi için; Fallout: New Vegas -
Bunların dışında Witcher oynayabilirsiniz. Ben uygun bir zaman bulamadığım için oynamadım ama(biraz da 200+ saat bir oyuna şu aralar girişmek istemediğim için) hikayesi güzel deniliyor.
Aklıma gelenler bunlar. Daha gelirse yazarım.
Bu yani.

Ubisoft yerine Unity yazmışım, dalgınlık :)

Cevabınız için teşekkürler Syndicate oynadım sıkıcı geldi şimdi Origins'e başladım o bayağı sarmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı