Hikayeli oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan 399089
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 867

399089

Decapat
Arkadaşlar. Son zamanlarda oyun kıtlığı çekiyordum ve şu oyunları oynamadığımı fark ettim. Sizce hangilerini oynayabilirim?
CoD ıw.
Assasin's Creed Origins.
Far Cry 4
Kingdom Come: Deliverance.
İyiden kötüye doğru söylerseniz sevinirim. Ek olarak sizin de eklemek istediğiniz güzel bir hikayeli oyun varsa onu da söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar. Son zamanlarda oyun kıtlığı çekiyordum ve şu oyunları oynamadığımı fark ettim. Sizce hangilerini oynayabilirim?
CoD ıw.
Assasin's Creed Origins.
Far Cry 4
Kingdom Come: Deliverance.
İyiden kötüye doğru söylerseniz sevinirim. Ek olarak sizin de eklemek istediğiniz güzel bir hikayeli oyun varsa onu da söyleyebilirsiniz.
Gta 4,mafia 2,witcher 2,witcher 3,far cry 3,far cry 4,far cry 5,cod mw serisi,cod black ops serisi.

Dediğin oyunlardan en çok Kingdom Come: Deliverance beğenmiştim. Mekanikleri biraz değişik olduğundan oyun başı biraz zorlanabilirsiniz.

Valhalla oynamadıysanız Originsten çok daha iyi bir oyun.
Bir zahmet iyi olsun hocam, Valhalla daha sonra çıktı. :D Ben önce Origins oynamasını tavsiye ederim zira önce Valhalla oynarsa Origins grafiksel oalrak tatmin etmez. Hatta daha eski AC oyunlarını oynasın oynamadıysa.

Vallahi bilgisayarım çok iyi değil. O yüzden kendi PC'mde oynadığım en iyi hikaye oyunu Batman: Arkham serisi. Sadece son oyunu Arkham Knight'ı oynayamamıştım. Yine hatırladım kötü oldum 😢

Yeni konular

Geri
Yukarı