Hikayeli oyun tavsiyesi

The Forest.

The Elder Scrolls V Skyrim. Modlaması ayrı bir keyifli. Onun dışında elder scrolls lore'u ayrı bir fantastiktir. O yüzden hafif bir modernleştirme ile 3. ve 4. oyunlarıda bitirmeye değer benim için.
xd.PNG

The Elder Scrolls V Skyrim. Modlaması ayrı bir keyifli. Onun dışında elder scrolls lore'u ayrı bir fantastiktir. O yüzden hafif bir modernleştirme ile 3. ve 4. oyunlarıda bitirmeye değer benim için.Eki Görüntüle 987477
Başlamayı düşünüyorum da nasıl öğrenebilirim hocam? Oyun bildiğim kadarıyla bilmeden oynanmıyor, yoksa direkt açıp bodozlama hiçbir şey bilmeden dalayım mı?

Selamlar, sizlerden hikayesi ve grafikleri (öyle Ultra olmasına gerek yok güzel olsun yeter) güzel, bitirince etkisinde bırakacak oyun tavsiyesi yapmanızı rica ediyorum. Bitirdiğim ve oynamaya devam ettiğim oyunlar;

RDR2.
Witcher serisi.
Mafia serisi.
Watch Dogs 2
Cyberpunk 77.
Detroit Become Human.
Crysis serisi.
Outlast serisi.
Resident Evil serisi.
Portal ve Doom serisi.
Half-Life serisi.
Assassin's Creed serisi.
CoD ve BF serisi.
NFS serisi.
GTA serisi.
Dying Light.
Tomb Raider serisi.
Life is Strange serisi.
TWD serisi.
Bully.
Max Payne serisi.
Ori serisi.
A Plague Tale.
Metal Gear serisi.

Sistemim her türlü oyunu açabilir, önerilerinizi beklemedeyim.
Fallout serisini oyna hocam.

Başlamayı düşünüyorum da nasıl öğrenebilirim hocam? Oyun bildiğim kadarıyla bilmeden oynanmıyor, yoksa direkt açıp bodozlama hiçbir şey bilmeden dalayım mı?
Skyrim'de kafanıza göre takılın hocam. NPC'lerle konuşun bolca ve ana hikaye yerine dünyanın sırlarını keşfetmek olsun amacınız. Fast travel kullanmadan oynarsanız zaten dikkatiniz sürekli yön değiştirecektir. İlk oynayışınızda bir tık kayıp hissedebilirsiniz.(Ben de 2 3 kere baştan başlamiştım oyuna ısınana kadar.)

Skyrim SE Mod Lists - ESO & Ultimate Immersion direk bu modpacklerden biri ile başlardanız daha çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Ana oyunu herhangi bir şekilde değiştirmiyorlar.

Fallout serisini oyna hocam.
Oynadım :(.
Skyrim'de kafanıza göre takılın hocam. NPC'lerle konuşun bolca ve ana hikaye yerine dünyanın sırlarını keşfetmek olsun amacınız. Fast travel kullanmadan oynarsanız zaten dikkatiniz sürekli yön değiştirecektir. İlk oynayışınızda bir tık kayıp hissedebilirsiniz.(Ben de 2 3 kere baştan başlamiştım oyuna ısınana kadar.)

Skyrim SE Mod Lists - ESO & Ultimate Immersion direk bu modpacklerden biri ile başlardanız daha çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Ana oyunu herhangi bir şekilde değiştirmiyorlar.
Çok teşekkür ederim hocam, modları araştırayım belki hoşuma giden mod bulurum.
Teşekkür ederim ama ilgimi çekmiyor o tarz :).

Geri
Yukarı